DAJ CYNK

Galaxy Tab 3 7.0 - nowe siedem cali od Samsunga

29.04.2013

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5220

Ważne 1

8

Samsung przygotował nam kolejną powtórkę z rozrywki - tablet Galaxy Tab 3 7.0 ubrany w stylu smartfonu Galaxy S4.

Samsung przygotował nam kolejną powtórkę z rozrywki - tablet Galaxy Tab 3 7.0 ubrany w stylu smartfonu Galaxy S4.

Zmiany względem poprzednika, modelu Galaxy Tab 2 7.0 są niewielkie. Ponownie dostajemy dwurdzeniowy procesor, tym razem jednak taktowany zegarem 1,2 GHz, zamiast 1,0 GHz, ponownie też wyświetlacz ma rozdzielczość jedynie 600 x 1024 pikseli. Zmniejszyła się grubość obudowy, szerokość ramki wokół wyświetlacza i końcowa masa, dając ostatecznie 188 x 111,1 x 9,9 mm i 306 gramów, przy tej samej pojemności baterii - 4000 mAh.

Tablet ma 1 GB pamięci RAM, 8 lub 16 GB pamięci wewnętrznej, złącze microSD (do 64 GB), Wi-Fi a/b/g/n, Bluetooth 3.0 i opcjonalnie moduł łączności 3G. Aparaty fotograficzne nie zmieniły się - z tyłu 3 Mpix, z przodu 1,3 Mpix. Podobnie jak poprzednik, tablet pracuje pod kontrolą Androida 4.1.

W wersji Wi-Fi tablet trafi na rynek na początku maja, w czerwcu pojawi się wersja 3G. W komunikacie zabrakło informacji o cenie.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia tabletu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Tagi: samsung
Komentarze
Zaloguj się
0

2013-04-29 21:04:03

No to tego Samsunga będą wciskać laikom. Kto kumaty kupi z tymi samymi parametrami lenovo albo coś innego i tańszego.

Odpowiedz

15. ~Johny11
0

2013-04-29 20:37:10

@14, i przy DSJ albo wcześniej DynaBomber można było nie jedno popołudnie spędzić bez zrażenia się do gry przy tej rozdzielczości.

Odpowiedz

14. ~skalarek
0

2013-04-29 16:00:56

A ja pamiętam czasy gdy miało się monitor 14" o rozdzielczości 800x600 i nikt nie narzekał...

Odpowiedz

13. ~nexus
0

2013-04-29 15:33:09

To chyba jakiś inny nexus bo ja mam i nic nie muli.

Odpowiedz

12. ~jam
0

2013-04-29 15:14:22

tak rr3 na max detalach muli na naxus 7 ito bardzo(gralem to wiem) i oficjalny 4.1 jest na p3110 czyli tego tylko z wifi a na lepszego p3100 z wifi i 3g niema wiec to lepiej ty lepiej sprawdz zanim cos napiszesz

Odpowiedz

11. ~nexus
0

2013-04-29 14:47:28

Real racing muli na nexusie hahaha zanim coś Napiszesz to sprawdź to a poza tym tab 2 to tablet pokroju kiano czy manty nexus to inna liga. Tab 2 ma oficjalnego 4.1.

Odpowiedz

10. ~JarKenMVP
0

2013-04-29 14:22:29

"Galaxy Tab 2 7.0 są niewielkie. Ponownie dostajemy dwurdzeniowy procesor, tym razem jednak taktowany zegarem 1,2 GHz, zamiast 1,0 GHz" Nie podano jaki chipset napędza Tab3 7.0 - porównywanie chipsetów tylko na podstawie częstotliwości taktowania. To jak porównywanie silników tylko na podstawie obrotów. Jeżeli Tab3 dostanie Rdzenie Krait lub Corex A15 to zmiany nie będą "niewielkie". Pozdrawiam.

Odpowiedz

9. thonka
0

2013-04-29 13:44:27

@8 problem w tym, że niejeden "chińczyk" od Manty czy innego Prestigo (w miarę znane w Polsce marki, ale bez porównania z Samsungiem) mają takie same lub lepsze parametry za połowę tej ceny... Płacić drugie tyle, tylko dlatego, że to Samsung? To prawie jak z iPadem.

Odpowiedz

8. ~jam
-5

2013-04-29 12:44:02

zal mi waszych komentarzy.na tab 2 tez kazdy pisal,ze slaba specyfikacjaze nadaje sie do biedronki a tablet jest doskonale zoptymailzowany.kazda gra chodzi na max.nawet real racing 3 ktory muli na naxusach.pewnie bedzie tak samo z tabem 3 czyli slabe podzespoly ale dobrze zoptymalizowane,ciekawe tylko jak grafike dadza?.i mala porawka tab 2 7.0 p3100 niema oficjalnej aktualizacji do 4,1 dla polski

Odpowiedz

6. ~dav
0

2013-04-29 12:26:39

ale lipa, mialy byc 8 calowe. 7 cali to teraz telefony mają...

Odpowiedz

5. ~jaja sobie robicie
0

2013-04-29 12:26:37

dajcie wrescie aktualizacie do s advance a, nie wciaż nowe produkty... najlepiej sprzedać i zapomniec o klijęcie

Odpowiedz

4. ~QWERT
0

2013-04-29 12:22:49

Cena pewnie 1500 zł...

Odpowiedz

3. ~Mama
0

2013-04-29 12:13:10

To w telefony pakują lepsze ekrany..

Odpowiedz

2. ~TurboDymoMan
0

2013-04-29 12:08:44

Kicha, ta rozdziałka wyświetlacza... 600 x 1024 Po co to wprowadzać na rynek w 2013, kiedy konkurencja daleko z przodu..?

Odpowiedz