DAJ CYNK

Galaxy S9 Dual SIM pojawi się w Europie

28.01.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4505

Ważne 3

1

Dobre wieści płyną z Niemiec. Tamtejszy oddział Samsunga wyjawił, że S9 w wersji Dual SIM pojawi się na Starym Kontynencie.



Dobre wieści płyną z Niemiec. Tamtejszy oddział Samsunga wyjawił, że S9 w wersji Dual SIM pojawi się na Starym Kontynencie.

Galaxy S7 oraz S7 Edge miały swoje wersje Dual SIM. Były to jednak telefony z Dual SIM-em w wersji hybrydowej (drugie miejsce na kartę SIM może być zajęte przez kartę pamięci) i pojawiły się one w Azji, Afryce i na Bliskim Wschodzie. Rok później wersje z dwiema kartami SIM również pojawiły się tylko na wybranych rynkach. W tym roku cieszyć będzie się mogła Europa.

Niemiecki oddział Samsunga zamieścil na swojej stronie o S9 informacje o modelu SM-G960F/DS. Wersja ogólna jest oznaczona właśnie literką F, natomiast DS - Dual SIM. Wiadomo już, że z dobrodziejstw wersji Dual SIM na pewno będą mogły się też cieszyć Chiny.

Źródło tekstu: letsgodigital via phonearena

Komentarze
Zaloguj się
12. ~
0

2018-01-29 15:16:41

To jakaś sensacja? bo S8+ Dual SIM jest bez łaski sprzedawany w UK

Odpowiedz

11. ~
0

2018-01-29 12:09:27

Haha szkoda że co pół roku nie ma nowego

Odpowiedz

10. ~
0

2018-01-29 10:05:29

Wyciąganie kasy i tyle czego nie mogą zrobić dobrego modelu przez 2-3 lata przynajmniej by następny był dużym przeskokiem a tak czym się wiele będą różniły po za cena ?

Odpowiedz

9. ~
0

2018-01-29 09:48:14

Kolega @4 ma całkowita rację sztucznie nakręcają po roku już nowy telefon

Odpowiedz

8. ~Callm7 []
0

2018-01-29 09:41:12

7). W internecie jak i w całym świecie - kultury będzie zawsze gdzieś, komuś brakować. To zresztą jeden z mniejszych problemów które napotkasz...

Odpowiedz

7. ~
0

2018-01-29 09:31:37

Widać poziom kultury w śród użytkowników portalu . Pogratulować

Odpowiedz

6. ~Callm7 []
0

2018-01-29 09:31:09

5). Przeczytaj kolege nr 4 jeszcze z 10 razy, to może zauważysz, że nie napisał, że go nie stać, i chodzi o coś zupełnie innego.

Odpowiedz

5. ~
0

2018-01-29 09:19:25

Ktoś cię zmusza do zakupu? Znowu cebulowy żal d... wypływa. Jak cię nie stać, to kup sobie myPhone za 100zl i po problemie. Nie ma przymusu zakupu flagowca Samsunga.

Odpowiedz

4. ~
0

2018-01-29 08:55:05

Niech się wypchaja z tym telefonem za taką kasę to tylko wyciąganie od ludzi pieniędzy sztucznie wszystko nakręcane

Odpowiedz

3. ~
0

2018-01-29 01:29:45

Jack London- Ta funkcja w innych Samsungach też jest od zawsze, tylko nie było jej na rynek europejski. Od dawna mam S7 Edge Dual Sim

Odpowiedz

0

2018-01-29 00:37:35

Sory za podwójne /''się/'' w pierwszym wyrazie :)

Odpowiedz

0

2018-01-29 00:37:06

Ja się dopiero w Note 8 się doczekałem. Tańsze modele miały prawie od zawsze. Nie wiem dlaczego dopiero teraz ta funkcja jest we flagowcach (no w Europie bo w Chinach to były wcześniej). No ale lepiej późno niż wcale.

Odpowiedz