DAJ CYNK

Galaxy S8 - selfie z optyczna stabilizacją?

24.04.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4520

Ważne 2

2

Podczas rozkręcania Galaxy S8 na kanale JerryRigEverything możemy zobaczyć, że przedni aparat smartfonu jest wyposażony w optyczną stabilizację obrazu.Podczas rozkręcania Galaxy S8 na kanale JerryRigEverything możemy zobaczyć, że przedni aparat smartfonu jest wyposażony w optyczną stabilizację obrazu.

Aparat z optyczną stabilizacją obrazu wygląda trochę jakby był zawieszony w przestrzeni na linkach umocowanych na rogach konstrukcji. Aparaty pozbawione tej funkcji są nieruchome i sztywno osadzone w obudowie. Po wyjęciu z Galaxy S8 modułów aparatu okazuje się, że konstrukcję typową dla optycznej stabilizacja nie ma tylko główny aparat, ale i przedni. Nieruchoma jest tylko kamera skanera tęczówki oka. To ciekawa informacja, tym bardziej że Samsung nie chwali się nią w materiałach promocyjnych smartfonu.

Z innych ciekawostek odnośnie konstrukcji możemy odnotować m.in. ostrzeżenie na akumulatorze, które informuje, że nie można zbliżać się do niego z... psem. Oprócz tego wewnętrzna konstrukcja jest pełna uszczelek, dzięki którym obudowa jest wodoszczelna oraz w środku możemy znaleźć dosyć sporą rurkę odprowadzającą ciepło z procesora.

Źródło tekstu: JerryRigEverything; wł

Przewiń w dół do następnego wpisu