DAJ CYNK

Galaxy S8 i Xiaomi Mi 6 jako pierwsze ze Snapdragonem 835

29.11.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4414

Ważne 3

1

Kevin Wong, prezes IHS poinformował, że nowy Snapdragon 835 w pierwszej kolejności trafi do Samsunga Galaxy S8 i Xiaomi Mi 6.

Kevin Wong, prezes IHS poinformował, że nowy Snapdragon 835 w pierwszej kolejności trafi do Samsunga Galaxy S8 i Xiaomi Mi 6.

Na temat nowego flagowego układu Qualcommu cały czas wiadomo niewiele. Ma być oczywiście wydajniejszy i zużywać mniej prądu, ale przede wszystkim ma być fizycznie mniejszy od poprzedników i wykonany w 10nm procesie technologicznym przez Samsunga.

Prezes IHS poinformował, że nowa flagowa jednostka trafi na pewno do Xiaomi Mi 6 oraz Samsunga Galaxy S8. W przypadku Koreańczyków powinniśmy też zobaczyć wariant z autorskim Exynosem. Samsung może mieć w tym przypadku dużą przewagę nad konstrukcjami konkurencji, bo zajmując się produkcją Snapdragona 835 ma więcej czasu na odpowiednie skalibrowanie swojego smartfonu. Dzięki temu osiągi, przynajmniej w benchmarkach, Galaxy S8 powinny być wyższe.

Źródło tekstu: IHS; wł

Komentarze
Zaloguj się
11. ~Hotelarz
0

2016-11-29 14:37:12

@10, oczywiście że z LTE 800 MHz...

Odpowiedz

10. ~~~
0

2016-11-29 14:27:22

@8 kupiłeś wersje zwykłą bez lte800 hahahaha trzeba było International kupić.

Odpowiedz

9. ~dl
0

2016-11-29 13:38:18

@4 było kupic OnePlus a nie ten shit xioami

Odpowiedz

8. ~Hotelarz
0

2016-11-29 13:32:07

@6, Sam jesteś żałosny, pozbyłem się go już i nie tylko ja miałem z nim problem w mieście może nie odczujesz ale na wsi już tak w porównaniu z innymi telefonami.

Odpowiedz

7. ~bez nicka
-1

2016-11-29 12:00:44

@4 Hotelarz - zrzucanie do edge może wynikać między innymi z faktu zbyt dużego obciążenia stacji bazowej.

Odpowiedz

6. ~~~
-1

2016-11-29 11:57:23

@4 Oddaj w końcu telefon na gwarancję, bo tylko ty masz z tym modelem problemy. To żałosne.

Odpowiedz

5. ~~~
-1

2016-11-29 11:37:22

Xiaomi liderem będzie

Odpowiedz

4. ~Hotelarz
1

2016-11-29 10:20:07

Redmi 3S zrzuca zasięg do EDGE gdy masz dobre 3G czy LTE mikrofon rozmówca cię cicho słyszy trzeba mieć roota aby volume DEC1 i DEC2 z 84 na 100 ustawić by naprawić edytując pliki systemowe inaczej mękka ja już nie kupię tego shitu.

Odpowiedz

3. ~norz
0

2016-11-29 10:11:14

jaki model miałeś? co się stało?

Odpowiedz

2. ~Piklos
0

2016-11-29 09:58:56

@1 napisz coś więcej

Odpowiedz

1. ~Hotelarz
1

2016-11-29 09:46:23

Wolę jednak Galaxy 8 najadłem się już Xiaomi nie chce już darmo.

Odpowiedz