DAJ CYNK

Galaxy S5 Plus - podrasowana wersja flagowca Samsunga

21.10.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5262

Ważne 6

1

Podobnie jak poprzedni przedstawiciele serii Galaxy S, Samsung Galaxy S5 doczekał się delikatnie odświeżonej wersji.

Podobnie jak poprzedni przedstawiciele serii Galaxy S, Samsung Galaxy S5 doczekał się delikatnie odświeżonej wersji.

Tegoroczny, flagowy model smartfonu Samsunga został podrasowany od strony sprzętowej. Procesor z czterema rdzeniami Krait 400 zastąpiły cztery rdzenie Krait 450 taktowane zegarem 2,5 GHz, a grafika Adreno 330 ustąpiła miejsca Adreno 420. Moduł LTE kategorii 4 zastąpił nowy, kategorii 6. Bez zmian pozostał ekran, Super AMOLED o rozdzielczości 1080p i przekątnej 5,1 cala oraz 2 GB pamięci RAM. Aparat o rozdzielczości 16 Mpix nagra filmy w rozdzielczości 2160p, które będzie można przechować na 16 GB wbudowanej pamięci z możliwością rozszerzenia jej kartami pamięci microSD. Pojemność akumulatora, to niezmienne 2800 mAh. Zmianom nie uległy też wymiary i masa obudowy oraz jej wodoszczelność.

Jak na razie smartfon jest dostępny wyłącznie w Holandii i nie wiadomo, czy pojawi się również na innych rynkach.

Źródło tekstu: Samsung.nl; gsmarena; wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~cat
0

2014-10-23 12:42:58

ja też taki mam i jestem w 70% zadowolony. w 30% ma takie prymitywne wady, że aż dziwne, że występują

Odpowiedz

16. ~Calm7
0

2014-10-22 10:44:51

LuiN, myślisz, że się zrehabilitują? Ee.. ja tam znów jakiś podstęp węszę. Jak będziemy żyli, to za kilka lat o tym pogadamy :-)

Odpowiedz

15. LuiN
0

2014-10-22 10:17:23

14, Calm7 - fakt, Samsung trochę rozrabiał z Plusem czy Neo w nazwach swoich urządzeń. Teraz chyba wszystko wraca do normy.

Odpowiedz

14. ~Calm7
0

2014-10-22 10:09:11

A mi się do dziś, dodatek ,,plus" kojarzył z gorszą wersją smartfonów... Taki zamęt, to chyba po to, aby w przyszłości wypuszczać ,,plusy" z gorszymi parametrami, bo każdy będzie myślał, że dostanie coś lepszego...

Odpowiedz

13. ~sxs
0

2014-10-22 09:49:06

Zmiany ciekawe, 2160p, właściwie to bebechy z Note 4 teraz są..

Odpowiedz

12. ~Dziki Krzyś
0

2014-10-22 07:13:17

Super tylko czemu znowu PLUS przejął flagowca. Sa jeszcze inne sieci.

Odpowiedz

11. ~
0

2014-10-21 22:33:21

Zresztą, jeśli pisze się o podrasowanej wersji to warto porównać do tej niepodrasowanej i niezderegulowanej (jak to autor napisał w innym artykule), bo nie każdy musi wiedzieć co się czym różni.Słaby macie poziom, telepolis.

Odpowiedz

10. ~
-1

2014-10-21 20:09:43

Podrasowana wersja podrasowanej wersji kopii z kopii kopii przedostatniego masztowca...

Odpowiedz

9. ~
1

2014-10-21 19:19:09

5 ja tez mam trojke i ma sie bdb. Moj kolega kupil Sony z1 o ile sie nie myle i bardzo dobrze dziala mimo ze to " staroc". Cena ? Chyba jakies 900 pln w promo sklepu dla wariatow ale nie dla idiotow

Odpowiedz

8. ~
0

2014-10-21 19:17:39

3 to po to zeby ludzie mysleli ze kupuja flagowca. Z jaka duma niektorzy wymawiaja, ze maja samsunga galaxy a juz ciszej reszte nazwy; )

Odpowiedz

7. vonski
0

2014-10-21 19:11:25

Mi tam się pomysł FullHD i Snapdragona 805 podoba. Ciekawe czy dotrze do Polski...

Odpowiedz

6. ~Gosciu
-1

2014-10-21 18:40:32

Dopóki karta pamięci nie będzie pełnoprawnym miejscem do instalowania aplikacji nie zamierzam zaprzątać sobie tym głowy

Odpowiedz

5. ~Tomek
2

2014-10-21 18:23:29

A ja mam Galaxy S2 i zmieniać nie zamierzam...

Odpowiedz

4. ViNYL
0

2014-10-21 18:15:09

Póki się klienci nie zbuntują będzie nowy flagowiec co pół roku jak w Sony.

Odpowiedz

3. ~regulator
-1

2014-10-21 16:47:04

Samsung strasznie się rozmienia na drobne. Co chwilę jakieś Galaxy-smaksy - Ace, Core, Trend, Grand, S5 takie albo śmakie - Neo, Zoom, Plus. Nie potrafią zrobić jednego dobrego telefonu bez wypuszczania co chwilę ulepszonych wersji.

Odpowiedz