DAJ CYNK

Galaxy Premier wreszcie oficjalnie

31.10.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6782

Ważne 0

0

Trzymany do tej pory w sekrecie Samsung Galaxy Premier, wreszcie doczekał się oficjalnej zapowiedzi. Smartfon jest poprawioną wersją Galaxy Nexus z designem i funkcjami znanymi z Galaxy S III.

Trzymany do tej pory w sekrecie Samsung Galaxy Premier, wreszcie doczekał się oficjalnej zapowiedzi. Smartfon jest poprawioną wersją Galaxy Nexus z designem i funkcjami znanymi z Galaxy S III.



Z Galaxy S III przewędrowały do odświeżonego Nexusa TouchWiz UI, S Beam, Smart Stay, Direct Call, Pop-Up Play, S Voice, Best Photo i Android 4.1. Sprzętowo pozostał 4,65-calowy ekran Super AMOLED (720 x 1280 pikseli), dostajemy lepszy niż do tej pory aparat 8 Mpix i przednią kamerkę 2 Mpix z nagrywaniem wideo w rozdzielczości FullHD.

W zależności od regionu czekają nas HSPA+ lub LTE, nie zabrakło Bluetootha 4.0, GPS-u, NFC, 8 lub 16 GB pamięci wewnętrznej i brakującego w Galaxy Nexus gniazda microSD.

Samsung nie poinformował jeszcze z jakiego procesora korzysta smartfon, jednak z benchmarków, które trafiły do sieci wynika, że będzie to TI OMAP4470 z dwoma rdzeniami ARM Cortex A9 taktowanymi zegarem 1,5 GHz i grafiką PowerVR SGX544.

Całości energii dostarcza bateria o pojemności 2100 mAh. Sprzedaż smartfonu rusza w listopadzie. Pierwsza na liście jest Ukraina, gdzie Samsung I9260 Galaxy Premier będzie kosztował 5555 hrywien, czyli 2176 zł.

Źródło tekstu: SammyHub, wł

Tagi: samsung
Komentarze
Zaloguj się
21. tymis
0

2012-11-02 20:12:10

Sugerowana cena Galaxy Premier to 400 euro, czyli w przeliczeniu około 1650 złotych. Nie wiem jaka będzie finalna cena, ale jeśli to się potwierdzi to będzie to zupełnie inna cena niż na Ukrainie.

Odpowiedz

20. ~
0

2012-11-01 12:53:05

*12 gdzie masz w eurortvagd sgs2 za 1399? jest chyba za 1599?

Odpowiedz

19. ~Piotr
0

2012-11-01 12:43:14

I znowu wyświetlacz Pen Tile jak w SGS 3 ????????? Dla mnie odpada

Odpowiedz

18. ~Zbyszek
1

2012-11-01 11:29:46

@17: ale S3 mini z s3 ma wspólny tylko wygląd, tutaj masz kozackie parametry;) @15: przepraszam, że uraziłem Cię określeniem AlleDrogo, chciałem po prostu tym określeniem podkreślić drożyznę (częstą) panującą na tym serwisie.

Odpowiedz

17. ~dav
0

2012-10-31 23:29:54

kolejny z wielkim jak patelnia ekranem... Pozostaje S3 mini

Odpowiedz

16. ~nick
0

2012-10-31 20:42:32

alledrogo

Odpowiedz

15. ~
-1

2012-10-31 20:05:53

Po co wy ludzie piszecie AlleDrogo jak tam jest tanio i można napisać normalnie Allegro.

Odpowiedz

14. ~Zbyszek
0

2012-10-31 20:02:28

@11: względem SGSIII? To popatrz na AlleDrogo czy pierwszy lepszy sklep internetowy z promocją na ten telefon i okaże się że cena SGSIII jest bardzo podobna, a czasami nawet niższa niż te coś, a raczej ten odgrzewany kotlet.

Odpowiedz

13. ~
0

2012-10-31 17:16:16

Co to za "odświeżony nexus", skoro ma touch wiz ;)

Odpowiedz

12. ~tomi
0

2012-10-31 12:51:36

Promocja w ełro rtv agd sgsII za 1399, se arc s za 999. Nie na temat ale może ktoś skorzysta

Odpowiedz

11. danny93
0

2012-10-31 12:40:40

@Michu z Jelly Bean, @Zbyszek nie wiem czy zauważyłeś, ale cena startowa jest o 500zł niższa.

Odpowiedz

10. ~Zbyszek
0

2012-10-31 12:07:37

Trochę nie łapie, może mi ktoś wytłumaczyć jak to coś się różni od SGSIII, bo ekran trochę mniejszy, litości. Po co w ogóle jest ten model, ani to nowy Nexus, bo nie ma czystego Andka, ani to mniejsza alternatywa dla SGSIII, bo to dalej kobyła, ani baterii nie ma specjalnie większej, bo SGSIII ma podobną, co to w ogóle jest?

Odpowiedz

9. ~
0

2012-10-31 12:04:30

niech wymysla jesze 20 wariantow gaaxy s3 to napewno polepszy czestotoliwosc updateow - kolejny smiec zeby konfudowac uzytkownikow co kupic

Odpowiedz

8. vonski
0

2012-10-31 11:56:38

#7: przynajmniej nikt ich za to do sądu nie poda :))

Odpowiedz

7. Paweł
0

2012-10-31 11:52:30

Samsung już kopiuje samego siebie :) Może to dobry kierunek.

Odpowiedz