DAJ CYNK

Galaxy Note FE 25 października trafi do sprzedaży w Malezji

12.10.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3301

Ważne 1

2

Malezja to kolejny rynek, na który trafi odświeżony Samsung Galaxy Note 7 z wymienionym akumulatorem na mniejszy i bezpieczniejszy.



Malezja to kolejny rynek, na który trafi odświeżony Samsung Galaxy Note 7 z wymienionym akumulatorem na mniejszy i bezpieczniejszy.

Galaxy Note FE będzie dostępny w Malezji od 25 października, za pośrednictwem sieci sprzedaży firmy Samsung. Telefon od oryginału różni się akumulatorem o zmniejszonej do 3200 mAh pojemności. Poza tym jest to nadal urządzenie z ośmiordzeniowym procesorem Exynos 8890, 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej. Obudowa jest wodoszczelna (IP68), a wyświetlacz to zagięty na bokach Super AMOLED o przekątnej 5,7 cala i rozdzielczości QuadHD.

Dane telefonu Samsung Galaxy Note 7
Zobacz dane techniczne Samsung Galaxy Note 7 na TELEPOLIS.PL

Nie zabrakło też rysika, który rozpoznaje 4096 poziomów nacisku i wyróżnia całą serię smartfonów Galaxy Note. Cena Galaxy Note FE (Fan Edition) w Malezji to 2599 ringgitów (2233 zł).



Zobacz: Galaxy Note FE - prawie 400 tys sztuk w dwa miesiące

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
17. msnet
0

2017-10-13 08:10:08

@14, JackLondon - taki urok tego typu miejsc...

Odpowiedz

0

2017-10-12 23:29:44

@8 Widzisz właśnie chodzi mi o to aby unikać osób komentujących jak np. 10 czy 15. Wiem, że trudno bo reklamy ale może byłby jakiś sposób...

Odpowiedz

15. ~ola
0

2017-10-12 23:11:06

czyli UŻYWANY, bez funkcji BOOM i jeszcze za taką kase?

Odpowiedz

0

2017-10-12 21:22:13

@msnet Macie może w planach oddzielne forum/komentarze dla zarejestrowanych użytkowników? Powoli robi się niemiło. Sądzę, że jak ktoś chce na prawdę coś wnieś do dyskusji to się powinien zarejestrować.

Odpowiedz

0

2017-10-12 21:17:15

@msnet Widziałem, że artukuł o apce GW trochę wybuchowy był bo nie można już komentować :)

Odpowiedz

0

2017-10-12 20:47:40

@7 Przepraszam. Nie zauważyłem czasu przeszłego :) Myślałem, że jest napisane TRAFI.@6 Miałem oczywiście na myśli Note 8 :)Jak cena będzie przyzwoita to sądzę, że będzie miał branie. Nadal to jest dobry telefon tylko był problem z akumulatorem. A te chyba wyciągneli z N7 i sprzedali do Apple/''a bo teraz iP8 puchnie :)

Odpowiedz

10. ~SPAM
-1

2017-10-12 19:20:01

Aha...do Malezji, dobrze wiedzieć. A kiedy trafi do Burkina Faso? Ewentualnie do Gabonu? Już nie mogę dłużej żyć w tej niewiedzy. Kiedy o tym napiszecie? Czekam z niecierpliwością, jestem bardzo ciekawy.

Odpowiedz

9. ~DAREK
0

2017-10-12 16:46:09

MP TECH (myPhone Badziew Company) nie reflektuje na zakup hurtem i redystrybucję jako autorski koncept "Flagowiec Edition" sprzęt dedykowany dla straży pożarnej ?

Odpowiedz

8. msnet
0

2017-10-12 16:06:24

#6, Wacuś - raczej o Note8. Nokia 8 kosztuje mniej niż 2600 zł.

Odpowiedz

7. msnet
2

2017-10-12 16:05:31

@3, JackLondon - to cena oryginalnego Note 7 z 2016 roku. Gdyby FE wszedł do Polski, raczej na pewno nie kosztowałby więcej niż 3000.

Odpowiedz

6. ~wacuś
0

2017-10-12 16:04:40

3) Nokia N8 to stary model na Symbianie zaprezentowany w kwietniu 2010... może Ci chodziło o Nokie 8. A to kolosalna różnica.

Odpowiedz

4. ~
-1

2017-10-12 15:48:55

@3 nie masz pojecia o rynku i ekonomii

Odpowiedz

0

2017-10-12 15:35:33

@2 No to jak taka cena będzie to nie wróżę sukcesu bo jest nie wiele niższa od N8.

Odpowiedz

2. msnet
0

2017-10-12 15:12:48

@1, goral2099 - do Europy Note 7 trafił z ceną wynoszącą około 3700 zł. Dokładnej polskiej ceny nie pamiętam.

Odpowiedz

0

2017-10-12 15:08:04

W przyrodzie nic się nie marnuje. :) Ciekawe czy na kolejnych rynkach się pojawi? A ile kosztował za pierwszym razem, tak właściwie? Dużo staniał?

Odpowiedz