DAJ CYNK

Galaxy Note 9 być może będzie miał odświeżony procesor

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4721

Wpis użytkownika Ice universe na Twitterze sugeruje, że nadchodzący Galaxy Note 9 może mieć nieco lepszy procesor niż Galaxy S9 (wersja z Exynosem).Wpis użytkownika Ice universe na Twitterze sugeruje, że nadchodzący Galaxy Note 9 może mieć nieco lepszy procesor niż Galaxy S9 (wersja z Exynosem).

W Internecie można znaleźć wiele wzmianek o tym, że Samsung może przyspieszyć wydanie smartfonu Galaxy Note 9 na lipiec. Ma to być podobno efekt nienajlepszej sprzedaży urządzeń z serii Galaxy S9. Mówi się także o chęci pobicia Apple'a przez prezentację Note 9 przed nowymi iPhone'ami. Czy tak się rzeczywiście stanie, dowiemy się już za około 3 miesiące, a tymczasem mamy kolejne wieści na temat specyfikacji nadchodzącej "galaktyki".

Zgodnie ze zdjęciem opublikowanym na Twitterze przez użytkownika Ice universe (@UniverseIce), Samsung pracuje nad chipsetem Exynos 9820, który - jeśli rzeczywiście istnieje - jest prawdopodobnie ulepszoną wersją Exynosa 9810, napędzającego między innymi europejskie wersje ostatnich flagowców koreańskiego koncernu. Wcześniej pojawiały się doniesienia, że Samsung wyposaży model Note 9 we własny procesor sieci neuronowej. Być może właśnie na tym będzie polegało ulepszenie Exynosa 9810.Ciekawe rendery smartfonu Samsung Galaxy Note 9, a także innych urządzeń, można obejrzeć na tej stronie.

Zobacz: Test telefonu Samsung Galaxy S9+
Zobacz: Samsung Galaxy Note8 - pierwsze wrażenia

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło zdjęć: Muhsin M. Belaal Auckburaully

Źródło tekstu: @UniverseIce, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu