DAJ CYNK

Galaxy Note 8 bez czytnika linii papilarnych na ekranie

08.06.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4747

Ważne 3

2

Jeden z przedstawicieli Samsunga poinformował, że Galaxy Note 8 nie będzie miał czytnika linii papilarnych zintegrowanego z ekranem.



Jeden z przedstawicieli Samsunga poinformował, że Galaxy Note 8 nie będzie miał czytnika linii papilarnych zintegrowanego z ekranem.

Czytnik linii papilarnych na powierzchni ekranu miał trafić do Samsungów Galaxy S8, ale w ostatniej chwili Koreańczycy z niego zrezygnowali. Powodem było zbyt mało czasu na wyprodukowanie czytnika odpowiedniej jakości. Stąd też trafił on na tył obudowy i była to przez wielu mocno krytykowana decyzja. Wygoda korzystania z czytnika znajdującego się obok aparatu pozostawia sporo do życzenia.

Czytnika linii papilarnych umieszczonego na ekranie nie znajdziemy też w nadchodzącym Galaxy Note 8. Samsung ma już przygotowany prototyp odpowiedniej jakości, ale jeszcze nie jest w stanie odpowiednio zintegrować go z pozostałymi częściami smartfonu. Nie do końca rozwiązane zostały m.in. kwestie bezpieczeństwa.

Nadchodzący Galaxy Note 8 zostanie zaprezentowany 8 września. Zaoferuje ekran o przekątnej 6,3 cala o proporcjach 18,5:9, skaner tęczówki oka i podwójny przedni aparat.

Źródło tekstu: Sammobile; wł

Komentarze
Zaloguj się
21. ~Bed
0

2017-06-10 08:08:32

To masakra taki tel bez czytnika na przednim panelu to porażka apple dało rade a Samsung nie juz poległ w tej sprawie w s8

Odpowiedz

20. ~
0

2017-06-09 18:30:06

@ 17. ~ActiveX: Możesz jakoś uzasadnić to swoje twierdzenie?

Odpowiedz

19. mlody_pelikan
0

2017-06-09 09:56:09

@16 oczywiście że tak, dlatego masz do wyboru albo czytnik lini albo kod - tak jest przynajmniej w ajfonie ale pewnie kazdy telefon korzysta z tego rozwiązania. Czasami muszę wklepać kod wiadomo, minus takiego rozwiazania u czyściochów jest taki że z przyzwyczajenia do czytnika mogą kiedyś zapomnieć kodu :D

Odpowiedz

18. ~arczi
0

2017-06-09 08:33:35

Czytnik jest przydatny ale ma swoje wady, spróbujcie odblokować po umyciu rąk lub po kąpieli. Linie papilarne są zniekształcone i czytnik ich nie rozpoznaje. Testowałem na różnych modelach i zawsze jest problem. Czyli ujmując krótko, brudasy mogą z tym problemu nie mieć;)

Odpowiedz

17. ~ActiveX
0

2017-06-09 03:26:05

@14 przecież czytnik w note 4 to badziewie.

Odpowiedz

16. ~draco
0

2017-06-08 22:30:46

Jeśli ktoś myśli o bezpieczeństwie w telefonie, ale tak na poważenie, to na pewno nie z telefonem na Androidzie. Wsparcie max 2 lata - jeśli w ogóle i potem bujaj się użytkowniku albo kupuj następny telefon.

Odpowiedz

15. ~Errata777
0

2017-06-08 19:32:14

Note 4 nadal górą!

Odpowiedz

14. ~
0

2017-06-08 19:03:08

Ja w swoim Note 4 przez ciekawość włączyłem czytnik linii papilarnych i już go zostawiłem, bardzo go sobie chwalę. Jest bardzo wygodny i skutecznie odczytuje odczytuje odcisk mojego palca, chociaż inne czytniki mają z tym problem.

Odpowiedz

13. ~linie p....
-1

2017-06-08 18:28:08

kod linii papilarnych jest potrzebnyMnie do tel. stale ktoś zaglada i musze silą odbierać żeby wszystkiego nie wyczytał hi...hi....

Odpowiedz

12. ~
0

2017-06-08 18:05:39

a po co wam w ogóle to blokowanie - ja mam teraz P9 Lite i wkurza mnie to, że nie można wyłączyć blokady ekranu (sam kod dało się wyłączyć, ale po włączeniu ekranu i tak trzeba miziać wyświetlacz, aby się pojawił pulpit)

Odpowiedz

11. ~
0

2017-06-08 18:02:35

Ale za to będzie kosztował 5 tys. zł i miał niewymienną baterię ;)

Odpowiedz

10. ~Calm7
0

2017-06-08 17:51:13

Czytnik lini papilarnych to super sprawa, nikt powołany nie zaglądnie ci do telefonu:-D

Odpowiedz

9. ~
0

2017-06-08 16:51:30

Zarabiam duzo...ale wydawanie powyzej 3 tys na telefon to juz rozrzutność :)

Odpowiedz