DAJ CYNK

Galaxy Note 7 ciągle popularny

20.12.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3503

Ważne 3

0

Samsung Galaxy Note 7 nie jest już produkowany, ani sprzedawany, a to co trafiło na rynek, jest z niego wycofywane. Pomimo tego jest popularniejszy niż LG V20.

Samsung Galaxy Note 7 nie jest już produkowany, ani sprzedawany, a to co trafiło na rynek, jest z niego wycofywane. Nie przeszkadza to jednak w tym, żeby smartfon był jednym z popularniejszych flagowców na rynku. Obecnie korzysta z niego więcej osób niż z LG V20.

Raport przygotowany przez Apteligent obejmuje flagowe smartfony z Androidem, które trafiły na rynek w II połowie 2016 roku i zawierane dane na 11 grudnia. Wynika z niego, że wycofany z rynku Galaxy Note 7 jest cały czas jednym z popularniejszych modeli, deklasując HTC Bolta, OnePlus 3T i LG V20. Tylko niewielką przewagę nad Samsungiem ma Motorola Moto Z oraz smartfony Google'a - Google Pixel i Google Pixel XL.

Nie można przejść obojętnie obok Sony Xperii XZ. Ostatni smartfon firmy jest zdecydowanie najlepiej sprzedającym się flagowym urządzeniem z Androidem, które trafiło na rynek w II połowie 2016 roku.

Źródło tekstu: Apteligent; wł

Komentarze
Zaloguj się