DAJ CYNK

Galaxy J2 i Galaxy V Plus - dwie nowości od Samsunga

07.07.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4577

Ważne 1

7

Samsung w ostatnim czasie nie pokazywał zbyt wielu modeli z niższej półki. Dzisiaj poznaliśmy specyfikację dwóch modeli przeznaczonych dla mniej wymagających odbiorców.

Samsung w ostatnim czasie nie pokazywał zbyt wielu modeli z niższej półki. Dzisiaj poznaliśmy specyfikację dwóch smartfonów przeznaczonych dla mniej wymagających odbiorców.

Samsung Galaxy V Plus, to model, który został już oficjalnie zaprezentowany. Jest wyposażony w 4-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, dwurdzeniowy procesor nieznanej produkcji, taktowany zegarem 1,2 Ghz i 512 MB pamięci RAM. Pamięć wbudowana, to 4 GB, z której dla użytkownika pozostają 2 GB, ale można ją rozszerzyć kartami microSD. Do tego główny aparat o rozdzielczości 3 Mpix pozwalający na nagrywanie filmów w rozdzielczości VGA z prędkością 30 klatek na sekundę, akumulator o pojemności 1500 mAh, łączność Wi-Fi i 3G oraz dwa gniazda na karty SIM. Smartfon pracuje pod kontrolą Androida 4.4.



Samsung Galaxy V Plus będzie dostępny w cenie 82 dolarów.

Samsung Galaxy J2, to z kolei model, który ma pojawić się na rynku w ciągu najbliższych kilku miesięcy. Zaoferuje 4,5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 800 pikseli, 1,5 GB pamięci RAM, 8 GB pamięci wbudowanej, aparat o rozdzielczości 5 Mpix i akumulator o pojemności 2000 mAh. Sercem smartfonu będzie autorski, czterordzeniowy procesor Exynos 3475 taktowany zegarem 1,2 GHz.



Nie wiadomo jeszcze kiedy Galaxy J2 miałby pojawić się na rynku. Jego cena powinna oscylować w granicach 100 dolarów.

Źródło tekstu: Sammobile; Samsung; wł

Komentarze
Zaloguj się
32. ~Fokus
0

2015-07-08 13:13:45

Dno i metr mułu! Zwłaszcz ten Galaxy V Plus. To już Lumia przy tym pułapie cenowym ma 1 GB RAMu, a Samsung, który produkuje kości pamięci daje marne 512 MB - żenada!

Odpowiedz

31. ~Nick
0

2015-07-08 12:11:38

s3III mini jest chyba lepszy mimo, że starszy. Od telefonu nie wymagam zbyt wiele, ale te nowe to jakaś porażka.

Odpowiedz

30. ~Sk.
0

2015-07-08 10:30:05

czyli ostatni 4 calowiec z przyzwoitym wnętrzem to S3 mini. Poręczne telefony odchodzą do lamusa. Szkoda...

Odpowiedz

29. kamil1221
0

2015-07-08 09:41:24

Android + 512ramu = to nie może działać.

Odpowiedz

28. ~PL
0

2015-07-08 09:23:20

Telefony na promocje do operatorów, na wolnym rynku bez sensu takowe modele kupować.

Odpowiedz

27. ~farenhejt
0

2015-07-08 09:06:17

Po co Samsung zapycha rynek takimi ... śmieciami ?

Odpowiedz

26. ~Krzysiek
0

2015-07-08 08:53:00

Jupiii! Kolejne "dizajnerskie" supersmartfony!

Odpowiedz

25. ~
0

2015-07-08 08:29:52

Smartfony, smartfony. A nowego "klasyka" m.in. z UMTS i Dual SIM nie uświadczysz...

Odpowiedz

24. ~xxxx
0

2015-07-08 07:28:09

musi być nowość co jakiś czas. Przyjdzie chłop po j1 a za pół roku z żoną i co znowu j1. Jednak nie samsung j2, jest postęp. Nie wiem co lepsze. Kupić za grosze takiego samsunga niz wydać parę tys. na iPhone. Jak ktoś dzwoni, wyśle pare sms,nawet nie co sklep google to po co ma przeplacic. Lepiej właśnie tak niż na sile wydać parę tys. i tak dalej nie wiedzieć co to sklep google i nie wykorzystywać.

Odpowiedz

23. ~xxxx
0

2015-07-08 07:28:06

musi być nowość co jakiś czas. Przyjdzie chłop po j1 a za pół roku z żoną i co znowu j1. Jednak nie samsung j2, jest postęp. Nie wiem co lepsze. Kupić za grosze takiego samsunga niz wydać parę tys. na iPhone. Jak ktoś dzwoni, wyśle pare sms,nawet nie co sklep google to po co ma przeplacic. Lepiej właśnie tak niż na sile wydać parę tys. i tak dalej nie wiedzieć co to sklep google i nie wykorzystywać.

Odpowiedz

21. ~
0

2015-07-08 06:26:23

android 4.4 i 512MB RAMu? Kogos niezle slonko przygrzalo. Samsung powinien podupadac to mize zaczeliby robic leoszy sprzet a nie takie ochłapy. Za 2 lata i tak chinczycy ich wygryza z rynku

Odpowiedz

20. ~
-1

2015-07-08 01:03:01

512 MB RAM?! Powodzenia życzę przyszłym jego użytkownikom. Tak samo jak i tym którzy używają J1.

Odpowiedz

19. ~Centurion
0

2015-07-08 00:50:51

@18. Jak pokazałem chociażby w porównaniu (nr 15.) tanio nie musi oznaczać byle jak i byleco.Tandetę i bezwartościowe zapychacze rynku powinno się piętnować, chociażby po to żeby nie rozleniwiać producentów i żeby starali się zaoferować coś lepszego za tą samą cenę, a nie jakieś odgrzewane, nieświeże ochłapy ;-)

Odpowiedz

0

2015-07-08 00:18:16

@13 Przyczepiłeś się do tego V. A jest jeszcze J2. SPOKO. Jakaś nowa taniocha zawsze pójdzie w mixach. Przecież nie będą sprzedawać trenda przez 5 lat.

Odpowiedz

17. ~Centurion
0

2015-07-08 00:14:40

Mój poprzedni wpis był odnośnie @14.

Odpowiedz