DAJ CYNK

Galaxy Camera 2 wkrótce oficjalnie w Polsce

17.03.2014

Dodane przez: WitekT

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2300

Ważne 1

2

Samsung Galaxy Camera 2, następca modelu Galaxy Camera, będzie dostępny w oficjalnej polskiej dystrybucji od połowy marca.

Samsung Galaxy Camera 2, następca modelu Galaxy Camera, będzie dostępny w oficjalnej polskiej dystrybucji od połowy marca.

Aparat, który działa pod kontrolą systemu Android, ma 16-megapikselowa matrycę BSI CMOS i 21-krotny zoom optyczny. Pamięć wewnętrzną wspiera zainstalowana fabrycznie aplikacja Dropbox, która w ramach wyłącznej oferty zapewnia 50 GB przestrzeni na wirtualnych dyskach przez dwa lata.

Sugerowana cena aparatu Samsung Galaxy Camera 2 to 1699 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia aparatu w katalogu.

Źródło tekstu: Samsung, wł

Komentarze
Zaloguj się
5. PiotrM
0

2014-03-18 01:27:44

Wszystko bardzo fajnie, ale w artykule mamy aparat fotograficzny, który tak się składa że zabieramy często w podróż i często nie po mieście, gdzie internet hula, tylko w góry, nad morze, na statku itd.... Powiedz mi jaki mam wtedy użytek z chmury i w jaki sposób stanowi ona wsparcie pamięci wewnętrznej (jak to jest napisane w artykule), jeżeli w tych miejscach o najciekawszym krajobrazie najczęściej jest krucho z zasięgiem sieci?

Odpowiedz

4. Veed
0

2014-03-17 15:38:40

@3 - ja osobiście korzystam i to z kilku jednocześnie żeby mieć pewność, że jakby któryś dostawca moje dane usunął to leżą sobie u innego. Orange Cloud w wersji płatnej z darmowym transferem danych. Dropbox i OneDrive skonfigurowane na laptopie do automatycznej synchronizacji folderu Orange Cloud. Na OC uploaduje za free natomiast OD i Dropbox synchronizuje się w domu na stałym łączu.

Odpowiedz

3. PiotrM
0

2014-03-17 12:55:38

Ciekawe jak wyglądają statystyki korzystania z darmowych chmur, mam na myśli to, czy ludzie chętnie wrzucają do chmury swoje prywatne zdjęcia. Pewnym ograniczeniem jest na pewno dostępność szybkiego łącza mobilnego i opłaty bądź limity za transfer. Jakież to dla mnie jest udogodnienie, jeśli jestem nad Bałtykiem i mam EDGE, jak mam się cieszyć tą powiększoną przestrzenią dyskową?

Odpowiedz

2. bogie
0

2014-03-17 12:27:02

Trochę na temat - 50GB w Dropboxie Samsung dodaje nie tylko do tego modelu (ja swoje pierwsze +50GB dostałem już w Note 1).

Odpowiedz

1. PiotrM
0

2014-03-17 11:55:46

Trochę nie na temat , ale pamiętam wojnę Canoniarzy z Nikonowcami jakieś 10 lat temu, czy lepsze są matryce CMOS czy CCD (Nikon poczatkowo stosował w lustrzankach tylko CCD, podczas gdy Canon wyłącznie CMOS), jak widać Canon postawił na właściwego konia, ta technologia sprawdza się lepiej.

Odpowiedz