DAJ CYNK

Galaxy Ace 3 LTE i Lumia 925 w ofercie Play

31.01.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 7477

Ważne 6

5

Do cenników telefonów sieci Play trafiły dwie nowości - Samsung Galaxy Ace 3 LTE i Nokia Lumia 925.

Do cenników telefonów sieci Play trafiły dwie nowości - Samsung Galaxy Ace 3 LTE i Nokia Lumia 925.



Nokia Lumia 925 to następca popularnego modelu Lumia 920. Urządzenie zostało kompletnie przebudowane, bazuje teraz na aluminiowym szkielecie, ma smuklejszą obudowę i o aż 46 gramów mniejszą masę. W nowym modelu producent zastąpił też ekran LCD oferującym lepszy kontrast wyświetlaczem AMOLED (przekątna i rozdzielczość pozostały niezmienione - 4,5 cala, 768 x 1280 pikseli).

Samsung Galaxy Ace 3 LTE S7275 znacząco różni się od modelu pozbawionego modułu łączności LTE. Smartfon bazuje na chipsecie Snapdragon 400 (zamiast Broadcom CM21664), ma dwa rdzenie Krait 1,2 GHz (zamiast 2 rdzeni Cortex-A9 1 GHz) i grafikę Adreno 305 (zamiast Broadcom VideoCore IV). Obok LTE Cat4 (pobieranie do 150 Mb/s, wysyłanie do 50 Mb/s), dostajemy też nowszy moduł 3G, z HSPA+ DC (pobieranie do 42,2 Mb/s zamiast 14,4 Mb/s), pojawia się moduł NFC, a akumulator rozrósł się z 1500 do 1800 mAh.

Zobacz: zmiany w cenniku telefonów sieci Play

Źródło tekstu: Play, wł

Tagi: ace Lumia play
Komentarze
Zaloguj się
34. ~Daniel
0

2014-02-05 11:36:23

@Diablo Gdzie mieszkasz?? Że masz LTE W PLAY?? i podaj nam prędkosć przesyłu danych. Chyba ze Twój zasieg LTE widzisz na durnej reklamie PLAY z fioletowymi znacznikami jaki to obszar polski jest pokryty. Zaledwie 20% Polski ma zasięg LTE i to w większości na zewnątrz. A prędkość LTE jest tak marna że faktycznie wygląda to jak sprzedawane TV SONY od 2001 roku z DVB-T które dopiero w 2013 zaczeło sensownie prosperować. Zanim LTE w P4 bedzie miało jakikolwiek udział w rynku to Twój telefon w 4G bedzie albo u żyda albo w śmietniku.

Odpowiedz

33. ~Diablo
-1

2014-02-03 10:43:20

Co niektorzy wypowiadajacy sie maja moze po 10 lat a rozum 5 latka,telefony mam od paru lat kupione w play i na jakosc rozmow nie narzekam,telefony chodza ok wiec jak masz inaczej wywal tela do smieci i kup nowy w Play

Odpowiedz

32. Hose
0

2014-02-03 10:36:56

@27 WitekT - z drugiej zaś strony jakim prawem Play reklamuje LTE 4G skoro i tak sztucznie ogranicza tą prędkość? Dobrze że Porsche nie reklamuje osiągów w granicach 320km/h a nie sprzedaje auta z ograniczeniem do 32km/h ;-)

Odpowiedz

31. ~Mad
1

2014-02-03 10:10:23

Nie ma czym się podniecac ,żeby P4 miało złote telefony to sieć dziadowska co jakiś czas zrywa połączenie lub nie słychać dzwoniącego ,nagły restart fona itd.,jak tylko zmieniłem sieć na nju telefon nagle zaczął normalnie pracować .

Odpowiedz

30. goral2099
1

2014-02-03 10:01:47

28: 4 metry bieżące na sekundę to całkiem niezły wynik, więc nie wiem o co ci chodzi...

Odpowiedz

29. ~Diablo
-1

2014-02-03 09:56:16

LTE w Play jest i dziala fajnie,sprawdzic mape zasiegu LTE to taki problem?

Odpowiedz

28. ~
0

2014-02-02 20:29:30

ja mam 4 mb/s w LTE to znaczy jaką mam taryfę wg ciebie?

Odpowiedz

27. WitekT
0

2014-02-02 20:13:41

tadek: 7 Mb/s jest w starych taryfach (jest nawet zapis w regulaminie), 15 Mb/s jest w nowych (sprzedawanych jako LTE).

Odpowiedz

26. ~tadek
0

2014-02-02 20:08:45

Tak LTE w Play. Zapakowałem karte do 925 i hmmm......7Mbit

Odpowiedz

25. Hose
0

2014-01-31 20:49:08

Dodam że moja Lumia nawet podczas uruchamiania nie wyświetla logo Orange. Zupełnie "czysty" sprzęt od producenta.

Odpowiedz

24. Hose
0

2014-01-31 20:32:52

@22 - Dokładnie jak napisał 23. Brałem teraz Lumie 920 z Orange, nie ma simlocka, marnego Orange menu i nie ma również żadnego znaczka Orange na obudowie. Już jest właściwie sprzedana, nie pasuje mi wcale ten system co wcale nie zmienia faktu że samą 920 oceniam bardzo wysoko, dodatkowo robi ponadprzeciętne zdjęcia, szkoda że to WP, ale jest wielu zwolenników tego systemu więc sprzedać jest to łatwo.

Odpowiedz

23. ~mila
0

2014-01-31 20:00:20

Nie ma zadnego brendu.... Tylko logo orange przy uruchomieniu. Reszta bez zmian. Bez simlocka

Odpowiedz

22. ~SACZI
0

2014-01-31 19:05:25

Z innej beczki. Czy kupując telefon, konkretnie NL925 na aledrogo z softem Orange, mogę wysłać go do producenta z prośbą o wgranie czystego, bez brandu Windowsa?

Odpowiedz