DAJ CYNK

G710 Judy to kolejny flagowiec LG

28.02.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2839

Ważne 4

1

Evan Blass informuje, że nadchodzący flagowiec LG będzie miał nazwę kodową Judy i oznaczenie G710.


LG V30 ThinQ

Evan Blass informuje, że nadchodzący flagowiec LG będzie miał nazwę kodową Judy i oznaczenie G710.

Cały czas nie wiemy, jak LG oficjalnie nazwie swój tegoroczny flagowy smartofon. Do tej pory najwięcej mówiło się o modelu G7 lub G20. Wiadomo na pewno, że kodowe oznaczenie smartfonu to G710 Judy i zostanie on zaprezentowany w czerwcu.

Jak informuje @evleaks smartfon będzie wyposażony w wyświetlacz o przekątnej 6,1 cala MLCD+ (z białymi subpikselami). Dzięki czemu ma być bardzo jasny (do 800 nitów) i bardziej energooszczędny w stosunku do zwykłych paneli LCD. Do tego, można powiedzieć że tegoroczny standard, czyli układ Qualomm Snapdragon 845, 4 GB pamięci RAM, 64 GB pamięci wbudowanej i podwójny aparat ze szklanymi elementami optycznymi i przysłoną F/1.6.

Źródło tekstu: @evleaks; wł

Komentarze
Zaloguj się
10. ~Koro
0

2018-02-28 18:38:44

@5 Czyli interesuje Cię wszystko :D

Odpowiedz

9. ~Gatts
0

2018-02-28 17:39:05

Jeżeli matryca dalej jest mniejsza od innych flagowców o 30% to dziękuję ale telefon nawet z poprzednimi flagowcami z początku roku 2017 nie będzie mógł rywalizować pod względem jakości robionych zdjęć.

Odpowiedz

8. ~SeT
0

2018-02-28 16:14:01

"Judy"? To chyba jakiś model na rynek Izraelski.

Odpowiedz

7. ~ja
0

2018-02-28 15:56:12

Mnie stać tylko na proporczykowca :)

Odpowiedz

6. ~wacek
0

2018-02-28 15:44:42

a ja chorągiewkowce:-D

Odpowiedz

5. tMati
0

2018-02-28 15:15:19

@1 W tym roku nawet Sony dołączył do grona nijakich telefonów, tak podobnych, że bez loga łatwo ich nie można rozróżnić. Mnie batched interesuje budowa, jakość zdjęć, wielkość baterii, lekkość nakładki. Przy tak podobnych konstrukcjach te właśnie cechy są dla mnie decydujące. Podejrzewam, że już za rok część producentów znów zacznie eksperymenty z wyglądem, gdy okaże się, że na tak dużym podobieństwie tracą.

Odpowiedz

4. ~wacuś
0

2018-02-28 14:53:35

Ja kupuje tylko flagowce:-D

Odpowiedz

3. karolka
0

2018-02-28 14:33:55

To będzie kolejny jeden z wielu. Niczym nie zaskoczyli.

Odpowiedz

2. ~Ja wiem, że nic nie wiem.
0

2018-02-28 13:02:14

6,1 cala to więcej niż V30, czyżby LG chciało połączyć swoje dwie linie flagowców w jedną?

Odpowiedz