DAJ CYNK

G-Shock z Androidem? Już 25 marca

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5516

Casio wchodzi w świat smartwatchy. WSD-F10 nie należy może do linii G-Shock, ale ma wzmacnianą kopertę i jest wodoszczelny do 50 metrów.

Casio wchodzi w świat smartwatchy. WSD-F10 nie należy może do linii G-Shock, ale ma wzmacnianą kopertę i jest wodoszczelny do 50 metrów.Smart Outdoor Watch WSD-F10 trafi do sprzedaży 25 marca za równowartość 500 dolarów. Urządzenie ma 1,32-calowy, dwuwarstwowy ekran LCD o rozdzielczości 320 x 300 pikseli, który oprócz kolorowego interfejsu Android Wear może też działać monochromatycznie dla oszczędzania energii.

Za łączność odpowiadają moduły Wi-Fi i Bluetooth, nie zabrakło narzędzi do monitorowania aktywności sportowych, jak i aplikacji do zapisywania tras (ViewRanger GPS). Urządzenie jest kompatybilne z Androidem 4.3 lub nowszym, a także z iPhone'ami z iOS-em minimum 8.2. Wymiary zegarka to 61,7 x 56,4 x 15,7 mm, a jego masa wynosi 93 gramy (wraz z paskiem).

W standardowym, smartwatchowym trybie zegarek oferuje dobę pracy, ale już w trybie oszczędzania energii Timepiece pracuje ponad miesiąc. Jeśli komuś nie odpowiada widoczna na zdjęciu pomarańczowa koperta, dostępne będą też kolory czerwony, zielony i czarny.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: Casio, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu