DAJ CYNK

Funkcje Galaxy S9 na oficjalnym wideo

14.02.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5232

Ważne 3

3

Prezentacja flagowców Samsunga już za 11 dni, a tymczasem producent przygotował klipy wideo rzucające nieco światła na nowe funkcje nadchodzących smartfonów.Prezentacja flagowców Samsunga już za 11 dni, a tymczasem producent przygotował klipy wideo rzucające nieco światła na nowe funkcje nadchodzących smartfonów.

Pisaliśmy już kilkukrotnie na łamach TELEPOLIS.PL, że nowe top-smartfony Samsunga, Galaxy S9 i Galaxy S9+ będą na pierwszy rzut oka bardzo podobne do pokazanych przed rokiem Galaxy S8 i Galaxy S8+. Podobne wymiary zewnętrzne, takie same wyświetlacze i akumulatory, ale inne, lepsze aparaty fotograficzne. Na to, czego możemy się spodziewać po nowych smartfonach w temacie fotografii, nieco światła rzucił sam Samsung w opublikowanych krótkich klipach wideo. Zwracają one uwagę na trzy rzeczy: zdjęcia ruchomych obiektów, zdjęcia przy małej ilości światła, a także emoji 3D, a być może chodzi tu o animoji, znane z iPhone'a X.

Redakcja TELEPOLIS.PL będzie obecna na premierze nowych smartfonów Samsunga i jeden z egzemplarzy (S9 lub S9+) poddamy później naszym testom. Ich efektami na pewno podzielimy się z naszymi czytelnikami.
Zobacz: Galaxy S9+ z aparatem Sony IMX345
Zobacz: Evan Blass ujawnia wygląd DeX Pada
Zobacz: Samsung Galaxy S9 będzie droższy o prawie 500 zł od swojego poprzednika

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się