DAJ CYNK

Fotograficzny i muzyczny smartfon od Lenovo

04.03.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4731

Ważne 5

0

Lenovo zaprezentowało dwa nowe smartfony - A7000 dla miłośników muzyki i fotograficzny VIBE Shot.

Lenovo zaprezentowało dwa nowe smartfony - A7000 dla miłośników muzyki i fotograficzny VIBE Shot.

Lenovo A7000, to smartfon przeznaczony na miłośników muzyki. Został wyposażony w technologię Dolby Atmos, która ma zapewnić ponadprzeciętne wrażenia ze słuchania muzyki. Poza tym znajdziemy w nim 5,5-calowy wyświetlacz IPS o rozdzielczości 720p, ośmiordzeniowy procesor MediaTek MT6752m, 2 GB pamięci RAM, 8 GB wbudowanej pamięci, główny aparat o rozdzielczości 8 Mpix, łączność LTE, obsługę Dual SIM i wymienny akumulator o pojemności 2900 mAh.

Lenovo VIBE Shot, to z kolei propozycja dla miłośników mobilnej fotografii. Jego najważniejszym elementem jest aparat o rozdzielczości 16 Mpix, wyposażony w laserowy autofocus, trójkolorową lampę błyskową i 6-częściowy modułowy obiektyw z matrycą 16:9 i tylnym podświetleniem. Całość uzupełnia, coraz rzadziej spotykany, fizyczny przycisk migawki.
Resztę specyfikacji dopełnia 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080p, 64-bitowy procesor Qualcomm Snapdragon 615 taktowany zegarem 1,7 GHz, 3 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wbudowanej, LTE kategorii 6, obsługa dwóch kart SIM i litowo-polimerowy, niewymienny akumulator o pojemności 2900 mAh.

Sprzedaż Lenovo A7000 ruszy jeszcze w tym miesiącu, a smartfon został wyceniony na 170 dolarów. Lenovo VIBE Shot do sprzedaży trafi w czerwcu, a jego cena ma wynosić 349 dolarów.

Źródło tekstu: Lenovo; wł

Komentarze
Zaloguj się
16. ~
0

2015-03-07 15:55:23

Nie od Lenovo, tylko smartfon Lenovo, gimby po giertychowskiej maturze.

Odpowiedz

15. ~Prawda Abonamenta
0

2015-03-05 11:57:42

Panie 14 to nje jest tak, że preferują, bo nie promują , a prawda jest taka, ze firma android robi co raz lepsze telefony.

Odpowiedz

14. ~Tarakum
0

2015-03-05 11:34:53

A ja doskonale widzę jak często pomijane są newsy od takich markach jak Lenovo, Xiaomi, Oppo i wielu innych nie... oczywiscie chodzi mi porównanie z innymi serwisami... Kiedyś nie było tutaj nic o takich markach, teraz i tak jest lepiej...

Odpowiedz

13. ~Prawda Abonamenta
0

2015-03-05 10:49:23

Panie numer 11 - nie widze by telepolis dyskryminowało takich marek. powiem wiecej, oni nje popierają żadnej marki.Sam mam telefon i tablet firmy android polecam i polecam serdecznie. Np taka lumia 535 super sprzęt.

Odpowiedz

12. ~
0

2015-03-04 23:20:51

Jeśli jakość ich telefonów jest jak laptopów to ja z góry dziękuję za taką masową tandetę....

Odpowiedz

11. ~Tarakum
1

2015-03-04 14:51:35

9@ - A widzisz taką informacje...?? Nie... o tym telefonie od ostatnich 1-2 tygodni słychać na różnych portalach. Telepolis średnio lubi marki typu Lenovo, Xiaomi itp. Newsów na ten temat tutaj znajdziesz mało...

Odpowiedz

0

2015-03-04 14:49:48

Niby świetnie, ale jakoś nie mam przekonania do tej marki. Tablet miałem 3 razy w naprawie, w końcu poddali się i oddali mi pieniądze.

Odpowiedz

9. ~klam
0

2015-03-04 14:45:00

Piszecie o tym pierwsi?

Odpowiedz

8. ~Tarakum
1

2015-03-04 14:29:12

2@ Nie powiedziałem że jest żle, chętnie go kupie jesli będzie wydajnościowo na poziomie Xiaomi MI3 lub Mi4, wiec kto tu szuka dziury w całym. Lepsza matryca przydałaby się, ale domyślam się mocno cena by poszła mocno w góre, chodzi mi o taką matryce jak w Panasonic Lumix CM1. Znam się na trochę na fotografii, zawodowo pracuje i w ten sposób, więc coś na ten temat wiem.Osobiście czekam na niego z niecierpliwością, przedewszystkim na czas funkcjonowania bateri i testy wydajność

Odpowiedz

7. ~piotras
1

2015-03-04 14:04:57

model a7000 kupuje :D tani, świetna specyfikacja fajny design ! gratulacje dla Lenovo

Odpowiedz

6. ~Simi
1

2015-03-04 13:55:01

A czy w tych modelach jest slot na kartę SD ? Bo jeśli model A7000 jest zaprojektowany jako sprzęt "muzyczny", to 8 GB pamięci może być zbyt mało na pliki muzyczne.

Odpowiedz

5. ~Calm7
-1

2015-03-04 13:42:04

powiem wam tak. to sa tylko gadżety. wrócmy do zdjec czarno białych. one dopiero oddaja prawdziwe kolory.

Odpowiedz

4. johnq
1

2015-03-04 13:41:06

Lenovo VIBE Shot wygląda świetnie! Tak jak rzadko zwracam uwagę na wygląd smartfona (bo właściwie wszystkie mało się od siebie różnią) tak ten bardzo mi się podoba ;)

Odpowiedz

3. matozi_
1

2015-03-04 13:37:04

Fajny miszmasz wyszedł w designie tych modeli :)

Odpowiedz