DAJ CYNK

Fone - smartfony Goclever z wielkimi ekranami

18.12.2012

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5995

Ważne 0

0

Jeszcze w tym roku Goclever planuje wprowadzić na polski rynek urządzenia linii Fone - smartfony z Androidem wyposażone w duże, nawet 5-calowe wyświetlacze.

Jeszcze w tym roku Goclever planuje wprowadzić na polski rynek urządzenia linii Fone - smartfony z Androidem wyposażone w duże, nawet 5-calowe wyświetlacze.



Goclever Fone 500 ma 5-calowy wyświetlacza WVGA (480 x 800 pikseli), obsługuje dwie karty SIM w tym samym czasie i zasilany jest baterią o pojemności 2000 mAh. Ta ostatnia oferuje do 120 godzin trybu czuwania lub do 6 godzin rozmowy.

Sercem wyrośniętego urządzenia jest jednordzeniowy procesor MediaTek taktowany zegarem 1 GHz i uzbrojony w grafikę PowerVR SGX531 oraz 512 MB pamięci RAM. Podzespoły te sprostać mają wymaganiom Androida 4.0. Tylny aparat 5 Mpix z diodową lampą uzupełnia przednia kamerka VGA.

Nie zabrakło łączności Wi-Fi i Bluetooth, jest GPS, radio FM, 4 GB pamięci wewnętrznej, oraz czytnik kart microSD, jest też niska cena wynosząca 649 zł.

W styczniu powinien ukazać się drugi model - Fone 450. Będzie się różnił od swojego poprzednika ekranem (technologia IPS, wyświetlacz o przekątnej 4,5 cala i rozdzielczości 720 x 1280 pikseli) oraz pojemnością baterii (1500 mAh).



Źródło tekstu: Goclever

Komentarze
Zaloguj się
14. ~voyager
0

2013-01-06 12:23:04

wspiera aero2?

Odpowiedz

13. ~
0

2012-12-19 17:13:24

12. Wielkość, bo dochodzi rozdzielczość :-D

Odpowiedz

12. ~M76
0

2012-12-19 16:30:22

A to wiecej pradu zre rozdzielczosc czy wielkosc ekranu ??

Odpowiedz

11. ~Orad
0

2012-12-19 10:46:06

Bardzo ciekawe propozycje, ale model z mniejszym ekranem nie powinien mieć baterii o mniejszej pojemności, zwłaszcza że ma ekran o wyższej rozdzielczości. Mam nadzieje że to nie pomyłka autora tekstu.

Odpowiedz

10. ~pisul
0

2012-12-18 23:33:20

Te baterie byly dobre z ekranami 2.2cala ale 5 cali?

Odpowiedz

9. ~Grzegorz
0

2012-12-18 22:52:04

W tekście jest błąd. Ten procesor jest dwurdzeniowy: MediaTek MT6577 1GHz Dual Core Cortex A9

Odpowiedz

8. ~xyz
0

2012-12-18 22:32:35

Ten większy ma żałosną rozdzielczość (już nie mówię o Fullhd, bo to raczej przesada, ale 1280x720 by się jednak przydało), ten mniejszy może być ciekawy

Odpowiedz

7. ~
2

2012-12-18 19:41:13

mtk6577 nie jest zlym procesorem w miare. sensowna wydajnosc

Odpowiedz

6. ~
2

2012-12-18 19:40:03

za chwile do sklepow wejdzie pentagram monster z kosmiczna bateria 4000mah jakos o nim telepolis nie pisal jakos

Odpowiedz

5. ~
-2

2012-12-18 18:52:25

tylko ekrany maja duze, pozatym nic lepszego od sredniej klasy telefonow... specyfikacja jak pierwszych telefonow z wp7...

Odpowiedz

4. ~
0

2012-12-18 18:42:50

mam od nich tablet i nawet działa,.. i nawet dobrze... a kupiłem go za 200 zł więc może na tel. też się skusze,tyle że mało ramu niestety.

Odpowiedz

3. ~martines
0

2012-12-18 18:07:20

Phone 450 to nic innego jak myPhone A919, który jest już dostępny w sprzedaży.. Więc żadna to nowość..

Odpowiedz

2. ~gypo
1

2012-12-18 17:55:03

To chinczyk i9800,ale ciekawe czy bedzie mial polski Android cena troche wysoka oficjalnie kosztuje 529zl

Odpowiedz

1. ~
1

2012-12-18 17:53:37

Sporo osób twierdzi, że nie warto pchać się w taką chińszczyznę. I teraz mnie zastanawia, czy im żal d**ę ściska, bo wydali dużo więcej za sprzęt od Samsunga czy innego LG o takich samych parametrach, czy rzeczywiście w dobrej wierze przestrzegają przed badziewiem. Jak to jest naprawdę?

Odpowiedz