DAJ CYNK

Flagowce z serii Mate 10 na oficjalnych filmach

17.10.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2901

Ważne 2

1

Dzień po prezentacji trzech topowych smartfonów, Mate 10, Mate 10 Pro i Mate 10 Porsche Edition, Huawei opublikował filmy prezentujące ich najważniejsze cechy.



Dzień po prezentacji trzech topowych smartfonów, Mate 10, Mate 10 Pro i Mate 10 Porsche Edition, Huawei opublikował filmy prezentujące ich najważniejsze cechy.

Pierwszy film skupia się na akumulatorze o pojemności 4000 mAh, który w połączeniu z nowym chipsetem zapewnia długi czas pracy. Podkreślone zostały także możliwości fotograficzne, w których dużą rolę odgrywają bardzo jasne obiektywy z przysłoną f/1.6. A tak w ogóle to nie jest smartfon, jest to inteligentna maszyna - jak ciągle powtarza Huawei.

<: F3393 :>

Drugi film chwali między innymi soczewki SUMMILUX-H podwójngo aparatu sygnowanego marką Leica. Gwiazdą materiału jest też Kirin 970, czyli chipset z zaawansowanymi funkcjami sztucznej inteligencji.

<: F3394 :>

Trzeci film to ukłon w stronę partnerstwa pomiędzy firmą Huawei i Porsche Design. Niemiecka marka samochodów sportowych stała się inspiracją dla specjalnej wersji smartfonu Mate 10. Tu także są odniesienia do AI.



Zobacz: Premiera smartfonów Huawei Mate 10

Źródło tekstu: GSMArena, wł

Komentarze
Zaloguj się
10. ~Coxxi
0

2017-10-19 13:22:16

Sorry Giga bajty, a nie mega-pomyłka

Odpowiedz

9. ~Coxxi
0

2017-10-19 13:19:02

Też Ci zabrali. To trzeba do Parlamentu Europejskiego zgłosić co w Polsce się dzieje. Czyli do nju też nie ma po co przechodzić. Zostawiają tylko net w Unii z umową na telefon i net. Ja mam 1,5 M/B w Unii z 12 M/B.Reszta jak pisałem wszystko zabrali od nowego okresu rozliczeniowego.

Odpowiedz

8. wlo
0

2017-10-18 12:14:01

7 - ja mam nju internetowy... Informacja o stanie konta:pozostało 40 GB z 40 GB transferu internetowegoz czego 0 GB z 0 GB do wykorzystania w roamingu w UEByć może dlatego, że mam zablokowany roaming? Nie wiem. Ale wiem, że jeszcze niedawno mimo zablokowanego roamingu, limit roamingowy był pokazywany ;-)

Odpowiedz

7. ~Coxxi
0

2017-10-18 12:04:52

Napisze tu bo gdzieś trzebaCo za wstrętny żyd ten Solorz. Żydzisko zabiera w Plusie internet mobilny w Unii. Nie kupować żadnych usług w Plusie, to są złodzieje. Ja zerwałem 4 umowy abonamentowe za zabranie internetu w Unii. Na razie przechodzę do nju.Żydzie, mam nadzieję że z tej pazerności trafisz niedługo na sześc stóp pod ziemię. Umowy można zrywać bez konsekwencji finansowych. Złodzieje z plusa nic o tym nie piszą. Zostaniecie pozbawieni internetu do Unii z następnym okresie rozliczeniowym. Dotyczy to internetu mobilnego, czyli, tablety, laptopy itp.

Odpowiedz

6. dapter
0

2017-10-17 21:56:37

Telefonu dorównują conajmniej Samsungowi i dobrze im idzie, żeby go przegonić.

Odpowiedz

5. ~
-1

2017-10-17 20:03:12

@4 Tragedia chlopcze

Odpowiedz

4. 456play
1

2017-10-17 19:49:48

szkoda ze NIGDZIE nie piszecie ze model ktory bedzie w PL bedzie DUAL sim ale bez mozliwosci rozszezenia karta MICROsd ... jak dla mnie zablokowanie tego w tym fonie to porazka na calego , tak umiem zapelnic 128GB pamieci w telefonie

Odpowiedz

3. ~Hotelarz
-1

2017-10-17 16:58:21

Ja tam czekam na Ulefone Power Max 13000 mAh.

Odpowiedz

2. spat
0

2017-10-17 16:57:45

Nie jest zły (czekam na recenzje i testy) , cena jest nawet jest miłym zaskoczeniem. Gdybym nie zmienił miesiąc temu s7e na s8+ to bym się zastanawiał nad M10pro.

Odpowiedz