DAJ CYNK

Flagowce Samsunga i wyświetlacze, które same się budzą

04.01.2018

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6948

Ważne 1

2

Użytkownicy smartfonów Galaxy S8, S8+ i Note8 donoszą, że ekrany w ich urządzeniach same się budzą, rozładowując akumulator.Użytkownicy smartfonów Galaxy S8, S8+ i Note8 donoszą, że ekrany w ich urządzeniach same się budzą, rozładowując akumulator.

Niedawno pisaliśmy o problemach użytkowników Samsunga Galaxy S8+ i Galaxy Note8 o problemach z naładowaniem ich "baterii", gdy ta wyczerpie się całkowicie. Do problemu odniósł się koreański producent twierdząc, że przygląda się sprawie. Wygląda na to, że niektórzy posiadacze flagowych Samsungów mają kolejny problem - ekrany w ich telefonach co chwilę budzą się same, co wpływa na wydajność akumulatora. Chociaż ekrany Super AMOLED, które w nich zastosowano, są oszczędniejsze od wyświetlaczy LCD, to ich częste włączanie znacząco zwiększa zużycie energii.

Nie jest znana przyczyna samoistnego uruchamiania się ekranu w smartfonach Galaxy S8/S8+ i Note8, podobnie jak skuteczny sposób poradzenia sobie z problemem. Nie pomaga nawet przywrócenie ustawień fabrycznych, a wyczyszczenie pamięci podręcznej - jak poinformował jeden z użytkowników S8+ - pomaga tylko do czasu ponownego użycia smartfonu. Ekran potrafi się budzić na chwilę nawet co 10 sekund, także wtedy, gdy telefon schowany jest w etui przykrywającym wyświetlacz.

Źródło tekstu: Reddit, community.samsung.com, wł

Komentarze
Zaloguj się