DAJ CYNK

Fino i Bello - nowi przedstawiciele L-series od LG

21.08.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 15

Ważne 9

1

LG zaprezentuje na berlińskich targach IFA dwa nowe modele z serii L, które będą przeznaczone dla mniej wymagających użytkowników - Fino i Bello.

LG zaprezentuje na berlińskich targach IFA dwa nowe modele z serii L, które będą przeznaczone dla mniej wymagających użytkowników - Fino i Bello.

LG L Fino będzie słabszym modelem z tej dwójki. W obudowie o wymiarach 127.5 x 67.9 x 11.9 mm znajdzie miejsce dla ekranu o przekątnej 4,5 cala i rozdzielczości 480 x 800 pikseli, wykonanego w technologii IPS. Sercem smartfonu będzie czterordzeniowy procesor taktowany zegarem 1,3 GHz (najprawdopodobniej będzie to Snaprdagon 400) wspierany 1 GB pamięci RAM. Wbudowaną pamięć 4 GB zapewne będzie można rozszerzyć o dodatkowe karty pamięci. Łączność z Internetem zapewni HSPA oraz Wi-Fi. Główny aparat wyposażony w diodę LED będzie wykonywać zdjęcia w rozdzielczości 8 Mpix. Jak narazie nie wiadomo nic o obecności funkcji autofocus. Źródłem zasilania będzie akumulator o pojemności 1900 mAh.LG L Bello oprócz większej obudowy o wymiarach 138.2 x 70.6 x 10.7 mm, zaoferuje większy, bo 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 854 pikseli, wykonany w technologii IPS. Czterordzeniowy procesor o minimalnie wyższym taktowaniu - 1,3 GHz (zapewne również Snapdragon 400) będzie wspierać 1 GB pamięci RAM, a użytkownicy dostaną do dyspozycji 8 GB pamięci wbudowanej. Główny aparat będzie legitymował się rozdzielczością 8 Mpix. Podobnie jak Fino, Bello zostanie wyposażony w łączność HSPA i Wi-FI. Z racji większego ekranu, Bello otrzyma również większy akumulator, o pojemności 2540 mAh.

Oba smartfony będą pracować pod kontrolą Androida w wersji 4.4.2 i zaoferują znane z poprzednich modeli LG funkcje, zgodnie z deklaracją ujednoliceniu możliwości i funkcji pośród modeli z najwyższej, jak i niższej półki. Ze zdjęć obu smartfonów można wywnioskować, że LG kontynuuje politykę przenoszenia przycisków na tył obudowy, jak na początku miało to miejsce w LG G2. Premiera LG L Fino oraz LG L Bello już za dwa tygodnie na targach IFA. Ich ceny jak narazie nie zostały ujawnione.

Źródło tekstu: Android Central

Komentarze
Zaloguj się