DAJ CYNK

Europejska premiera Huawei Honor 6

22.10.2014

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5303

Ważne 3

2

Najnowszy smartfon Huawei, 5-calowy Honor 6 trafi na rynek europejski.

Najnowszy smartfon Huawei, 5-calowy Honor 6 trafi na rynek europejski.

Huawei Honor 6 oferuje 5-calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1080p. Napędza go ośmiordzeniowy procesor Kirin 920, w parze z grafiką Mali T628MP4 i 3 GB pamięci RAM. 16 lub 32 GB wbudowanej pamięci można rozszerzyć kartami microSD. Pośród modułów łączności nie zabrakło miejsca dla LTE kategorii 6 (do 300 Mb/s), Wi-Fi (w standardach a/b/g/n), Bluetooth 4.0 oraz NFC. Aparat o rozdzielczości 13 Mpix z diodą LED nagra filmy w rozdzielczości 1080p przy 30 klatkach na sekundę. Za dopływ energii odpowiada litowo-polimerowy akumulator o pojemności 3100 mAh. Całość pracuje pod kontrolą Androida 4.4 z nakładką Huawei Emotion.

Honor 6 pojawi się 28 października na rynkach we Francji, Holandii, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Jego cena nie jest jeszcze znana, ale ma nie odbiegać od tej z rynku chińskiego, czyli 320 euro za wersję 16 GB i 370 euro za wersję 32 GB.

Źródło tekstu: wł

Tagi: Honor 6 huawei
Komentarze
Zaloguj się
17. ~super
0

2014-10-23 14:10:43

Mam p6 i bez wahania w ciemno mój kolejny to honor 6, super osiągi za niską cenę :) polecam dla tych co nie lubią przepłacać, a co do wyników to lepszy w antutu od s5 i o połowę tańszy.

Odpowiedz

16. ~
0

2014-10-23 13:22:35

Ten ośmiordzeniowy procesor w antutu sprawdza się ponoć lepiej od snapdragona 805, może ktoś to potwierdzić z właścicieli tego telefonu ?

Odpowiedz

15. Hose
0

2014-10-23 11:04:53

Warto by go wrzucić do katalogu.

Odpowiedz

14. ~Adam M.
1

2014-10-23 08:20:05

Huawei Honor - mistrzostwo świata w szpiegowaniu. :(

Odpowiedz

13. Travel
-1

2014-10-23 07:17:39

@9 mam nadzieje, że huawei zrobi aktualizację dla p7

Odpowiedz

12. besson
-1

2014-10-22 22:44:19

A zrobilibyście test Overmax Vertis Yard, zbliżone parametry a połowę tańszy i już dostępny w Polsce.

Odpowiedz

11. ~Calm7
0

2014-10-22 21:44:17

9). Zgadzam się odnośnie interfejsu Huawei, wg.pewnego rankingu - Huawei drugie miejsce, a np.apple - dopiero 7 miejsce!

Odpowiedz

10. Hose
0

2014-10-22 21:40:32

@8 - P6 był grzałką bez nawet wielkich do tego powodów, P7 okazał się strasznie cichy (niby aktualizacje trochę to poprawiły) miałem cichy Panasonic Eluga, nawet mega dzwonki nie wyleczyły tej wady, a Honor 6.... zobaczymy jaki będzie , może akurat taki jaki być powinien :-)

Odpowiedz

1

2014-10-22 21:30:10

Sam korzystam z Huawei P7, głównie dla genialnej nakładki i jestem bardzo zadowolony. Do tej pory bolączką wszystkich modeli była słaba głośność na słuchawkach, ale ostatnie aktualizacje ładnie się z tym uporały. Póki co ciekawi mnie, czy dostanie 5.0, bo nie wiem jak do tej pory wyglądały u nich aktualizacje,

Odpowiedz

8. ~Calm7
0

2014-10-22 21:27:20

7). Przecież to nie pierwszy smartfon tego producenta. Nie masz się co bać :-)

Odpowiedz

7. Hose
0

2014-10-22 21:18:20

Ładny, mocny i stosunkowo tani, ciekawe jak ocenią go użytkownicy i pierwsze testy, bo ja na płacącego testera się nie piszę ;-)

Odpowiedz

6. ~p
2

2014-10-22 20:17:52

Sprzęt super ale w Chinach kosztuje tyle w $$$

Odpowiedz

5. ~AdblockOn
-4

2014-10-22 19:18:45

Miałem się nie czepiać "ośmiordzeniowym procesor", ale skoro "za dopływ energii dba akumulator"... Przygłup, kiedy ty napiszesz coś po polsku?

Odpowiedz

4. ~Janek
0

2014-10-22 18:54:49

Czy to nie czasem imitacja iPhone/''a 6 ? :)

Odpowiedz

2. ~```
0

2014-10-22 18:47:03

A system operacyjny?

Odpowiedz