DAJ CYNK

Etui na smartfon jako ekspres do kawy

08.05.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4971

Ważne 3

2

Mokase to pierwsze wielofunkcyjne etui, które potrafi zaparzyć kawę espresso niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy.



Mokase to pierwsze wielofunkcyjne etui, które potrafi zaparzyć kawę espresso niezależnie od miejsca, w którym się znajdujemy.

Na KickStarterze trwa zbiórka na etui, którego jedną z funkcji będzie parzenie kawy. Pogrubi ono nasz smartfon o 7 mm, a dostarczenie nam kawy będzie możliwe dzięki specjalnym, jednorazowym płytkom. Cały proces ma być bardzo prosty, gdyż będzie się ograniczał do trzech kroków: włożenia specjalnej płytki do etui, uruchomienia urządzenia dzięki aplikacji zainstalowanej w smartfonie oraz wylania kawy. Jednorazowa kapsułka ma mieścić 25 ml cieczy, której ogrzanie od temperatury 15-20 stopni do 50-60 stopni ma zająć od 5 do 8 sekund. Będzie to możliwe dzięki litowo-metalowej baterii.



Początkowo gadżet będzie dostępny w wersji białej i czarnej, ale w planach są także inne kolory. Wśród wspieranych smartfonów znalazły się:

  • iPhone 6, 6S, 7, 7 Plus,
  • Samsung Galaxy S6, S6 Edge, S6 Edge Plus, S7, S7 Edge, S8, S8 Plus
  • Huawei P8, P9, P9 Plus, P10, P10 Plus,
  • LG G5.

Aby stać się posiadaczem etui parzącego kawę, należy wspomóc zbiórkę na KickStarterze kwotą co najmniej 49 euro. Gadżet trafi do wspierających w październiku, o ile uda się zebrać 75 tysięcy euro. Dotychczas zebrano 3821 euro, a do końca zbiórki pozostało 41 dni.

Źródło tekstu: KickStarter, wł

Komentarze
Zaloguj się

2017-05-09 13:12:10

Najpierw producenci cieniują baterię (kosztem pojemności) aby wyrwać np. 3 mm, po czem... użytkownik pogrubia o 7mm jakąś bzdetną popierdółką. Paranoja...

Odpowiedz

15. ~
2

2017-05-09 10:12:23

??????????????????????????????najsieszniejsze, że jakiś kretyn da na to pieniadze

Odpowiedz

14. ~
0

2017-05-09 08:38:05

Wszystko ok, tylko po co to doklejac do telefonu? Niech sobie bedzie, jako osobne urzadzenie grubosci 7mm...

Odpowiedz

13. ~Marek
0

2017-05-09 06:30:20

Dobra. Technologiczna ciekawostka, tylko po co to komu . . .

Odpowiedz

12. ~Maniek
0

2017-05-08 22:07:22

@11 Ale można nie zdążyć wypić bo rękę urwie przy nalewaniu :P

Odpowiedz

11. hainasz
1

2017-05-08 21:35:00

pryz NOTE 7 czas skróci się do 2 sekund :-P

Odpowiedz

10. kabell
0

2017-05-08 21:30:44

z pewności musi byc pyszna taka kawa...

Odpowiedz

9. Morvius
1

2017-05-08 20:55:31

Marian zmieniłeś moje życie ;) LifeHack nr. 1045. :D

Odpowiedz

8. ~Hotelarz
-1

2017-05-08 20:45:48

Czekam na etui sprawdzające jakość nasienia plemników.

Odpowiedz

7. ~rde
0

2017-05-08 20:35:58

Woda bez kawy i mamy bidet gotowy albo miniprysznic ;)

Odpowiedz

6. ~QQQ
-3

2017-05-08 20:01:47

@5 Każda minimalizacja jest dobra. Jak można mieć kilka urządzeń w jednym, to jest dosyć fajnie :) Na ten moment może to się wydawać absurdalne a za kilka lat może każdy będzie parzył kawę takim sposobem.

Odpowiedz

3

2017-05-08 19:59:02

@4 kreatywnosc okej, ale czy na prawde takie rzeczy są nam potrzebne?

Odpowiedz

3. adik
3

2017-05-08 19:53:27

no proszę a jeszcze nie dawno się żartowało że telefonowi brakuje żeby kawę parzył no i jest, ciekawe co następne ???

Odpowiedz

4. ~QQQ
-4

2017-05-08 19:53:27

Cieszę się, że ludzie są kreatywni. Trzeba się cieszyć, że wpadają na nowe pomysły. :) To jest sposób na uczynienie świata lepszym :)

Odpowiedz

2. ~adziu82
0

2017-05-08 19:52:10

Biore, a co nie stac mnie. 1500 zl max dam. Chciaz moj Sony Z tyle nie jest wart.

Odpowiedz