DAJ CYNK

Energizer P18K: na IndieGogo zebrano tylko 1% planowanej kwoty

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5600

Na IndieGogo skończyła się zbiórka pieniędzy na wdrożenie smartfonu Energizer P18K. Jej wyniki nie napawają optymizmem - zamiast 1,2 mln dolarów zebrano zaledwie 15 tys. dolarów.

Energizer P18K to smartfon, który wyróżnia się spośród innych urządzeń dwiema cechami. Pierwsza to pojemność akumulatora, która tu wynosi 18000 mAh. Przełożyłoby się to na całkiem długi czas pracy na jednym cyklu ładowania. Druga cecha jest mniej ciekawa - model ten ma grubość aż 22 mm i z wyglądu bliżej mu do cegły niż do nowoczesnego smartfonu. Dobrym wyznacznikiem tego, czy użytkownicy oczekują takiego sprzętu, była zbiórka pieniędzy w serwisie IndieGogo. Aby stać się właścicielem smartfonu, wystarczyło wpłacić 549 dolarów (około 2100 zł) na poczet zbiórki lub 599 dolarów (prawie 2300 zł), jeśli nie udało nam się zmieścić w pierwszej dwusetce "darczyńców".

Zobacz: Energizer P18K z akumulatorem 18000 mAh jest już dostępny na IndieGoGo
Zobacz: MWC 2019: osiem nowych telefonów marki Energizer z systemem KaiOS

Zbiórka na IndieGogo zakończyła się 29 kwietnia, czyli wczoraj. Jej wynik można uznać za katastrofę - zdołano zebrać zaledwie 15005 dolarów, czyli ponad 1% planowanej kwoty (z 1,2 mln), co odpowiada nieco ponad 27 smartfonom, licząc po cenie oferowanej pierwszym 200 wpłacającym.

Zobacz: Motorola RAZR V4 pozuje do zdjęć z zestawem akcesoriów
Zobacz: Samsung Sero - pionowy telewizor do przeglądania mediów społecznościowych

Źródło tekstu: Indiegogo

Przewiń w dół do następnego wpisu