DAJ CYNK

EMUI 8.0 trafi na smartfony Huaweia z serii Mate 9 i P10

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10993

Huawei poinformował dzisiaj, że system Android 8.0 Oreo z nakładką EMUI 8.0 trafi na smartfony Mate 9, Mate 9 Pro, P10 i P10 Plus.Huawei poinformował dzisiaj, że system Android 8.0 Oreo z nakładką EMUI 8.0 trafi na smartfony Mate 9, Mate 9 Pro, P10 i P10 Plus.

Dzisiejszy dzień stoi pod znakiem Huaweia i zaprezentowanych przez tę chińską firmę nowych flagowych smartfonów z serii Mate 10, które pracują pod kontrolą systemu Android 8.0 Oreo z nakładką EMUI 8.0. Chińczycy poinformowali dzisiaj również, że system ten trafi na cztery wcześniejsze smartfony firmy: Mate 9, Mate 9 Pro, P10 i P10 Plus. Dwa pierwsze urządzenia aktualizację otrzymają w ciągu trzech do czterech tygodni.

Jak zapewnia firma Huawei, aktualizacja do EMUI 8.0 zwiększy nawet o 12% wydajność smartfonów oraz zapewni szybsze uruchamianie aplikacji. Interfejs użytkownika, który wizualnie nie ulegnie większym zmianom, będzie również sugerował funkcje oparte na interakcjach z otoczeniem i użytkownikami, na przykład podpowie, by włączyć filtr światła niebieskiego.

Huawei Mate 9 nie dostanie inteligentnego rozpoznawania sceny w czasie rzeczywistym, ale większość innych funkcji AI powinna być dostępna po aktualizacji. Dobrą wiadomością jest też obietnica, że topowe modele smartfonów Huaweia będą otrzymywać poprawki zabezpieczeń co miesiąc, urządzenia ze średniej półki co dwa miesiące, a budżetowce co trzy miesiące.

Zobacz: Premiera smartfonów Huawei Mate 10
Zobacz: Huawei Mate 10 lite za 1499 zł

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: GSMArena, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu