DAJ CYNK

Ekran LG G5 z funkcją Always On

10.02.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4317

Ważne 4

0

LG podgrzewa atmosferę przed premierą modelu G5. Zaprezentowana została jedna z jego funkcji - ekran z trybem Always On.

LG podgrzewa atmosferę przed premierą modelu G5. Zaprezentowana została jedna z jego funkcji - ekran z trybem Always On.

Funkcja aktywnego, ciągłego wyświetlania powiadomień na ekranie smartfonów z Androidem nie jest nowa. Znajdziemy ją między innymi w Motorolach, pod nazwą Active Display i Nexusach jako Ambient Display. LG nazwało ją Always On i jak możemy zaobserwować na udostępnionych zdjęciach, wyłączony ekran będzie w stanie wyświetlać podstawowe informacje o dacie, godzinie i aktualnych powiadomieniach. Dzięki temu wiemy również, że smartfon prawie na pewno nie będzie wyposażony w dwa ekrany, jak ma to miejsce w modelu LG V10.

Co wiemy już na temat LG G5? Smartfon ma być wyposażony w dwa aparaty główne z tyłu obudowy (8 Mpix i 16 Mpix), 3 lub 4 GB pamięci RAM, ekran o przekątnej 5,6 cala i rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli, port podczerwieni i czytnik linii papilarnych. Zastąpi on, znane w ostatnich latach, przyciski umieszczone z tyłu obudowy, które powędrują w bardziej klasyczne miejsce na boku urządzenia.

Premiera nowego LG G5 będzie miała miejsce 21 lutego.

Źródło tekstu: LG; wł

Komentarze
Zaloguj się