DAJ CYNK

Dwanaście smartfonów Motoroli dostanie Androida Oreo

15.09.2017

Dodane przez: msnet

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3867

Ważne 1

0

Motorola opublikowała listę urządzeń, które dostaną aktualizację do Androida 8.0 Oreo. Znajdziemy na niej 12 telefonów.



Motorola opublikowała listę urządzeń, które dostaną aktualizację do Androida 8.0 Oreo. Znajdziemy na niej 12 telefonów.

Według informacji opublikowanej na blogu Motoroli, aktualizacje mają wystartować jesienią tego roku. Na liście urządzeń, które otrzymają aktualizację do Androida 8.0 Oreo znalazły się:


Zobacz: [Aktualizacja] Nowości w Androidzie Oreo
Zobacz: 9 smartfonów Sony dostanie aktualizację do Androida Oreo
Zobacz: Wszystkie Nokie z Androidem dostaną Oreo - kolejne potwierdzenie
Zobacz: Huawei i Honor: dla kogo Android Oreo?

Źródło tekstu: Motorola

Komentarze
Zaloguj się
9. wiemar
0

2017-09-15 14:37:54

w przypadku motoroli pierwsza aktualizacja do nowej wersji ma masę błędów i w większości przypadków nie można jej cofnąć. miałem moto g2, teraz x play i wiem jak to wygląda. "czysty" system nie zawsze jest lepszy. brakuje zaawansowanych funkcji niektórych ustawień np dla połączeń lub wifi.nie liczcie na oreo w tym roku od motoroli :)

Odpowiedz

8. ~
0

2017-09-15 14:27:01

@7 to tak jak i ty

Odpowiedz

2017-09-15 14:13:21

mote 4 to złomy i nie dostaną Oreo

Odpowiedz

6. ~quasimodo
0

2017-09-15 13:43:43

@3 masz rację, @4 Lepiej późno niż z błędami? Człowieku, 7.0 jest już ponad rok na rynku, wyszło 8.0 a oni dalej pieprzą swoje głupoty. Poczytaj sobie ich wpisy na fb na kiedy obiecywali 7 na x play, podpowiem, do końca 2016r. Kończy się 2017 a tu dalej nic.

Odpowiedz

0

2017-09-15 13:40:02

I właśnie dlatego telefony android One są lepsze. Mają gwarantowaną aktualizację Androida bezpośrednio od Google, bez żadnej łaski producenta, czy operatora telefonii komórkowej. Z niecierpliwością czekam na Project Treble.

Odpowiedz

4. ~
0

2017-09-15 12:32:05

3@ co tak przeżywasz. Lepiej późno niż z błędami. Pamiętam jak była aktualizacja z 5.1 na 6.0 to wypuścili bubla co drenował baterię , potem trzeba było czekać na aktualizacje. To lepiej niech dokładnie przetestują zanim wypuszcza bo to ostatnia aktualizacja będzie na ten telefon.

Odpowiedz

3. ~
0

2017-09-15 12:16:27

A moja Moto X Play nadal czeka na Androida 7.0 oszuści !!

Odpowiedz

2. ~
0

2017-09-15 12:15:52

A moto 4 dlaczego nie dostanie ?

Odpowiedz