DAJ CYNK

Dwa wybuchy smartfonów Vivo V5 w ciągu jednego tygodnia

01.05.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 11

Ważne 5

1

Vivo V5 to jeden z wielu wydanych w ostatnim czasie "smartfonów selfiecentrycznych". Ledwie przedwczoraj informowaliśmy o jego młodszym bracie - V5s. Jednak (niestety dla Chińczyków) tym razem to nie nowe urządzenie jest tematem wiadomości, tylko stare. Wybuchające.Vivo V5 to jeden z wielu wydanych w ostatnim czasie "smartfonów selfiecentrycznych". Ledwie przedwczoraj informowaliśmy o jego młodszym bracie - V5s. Jednak (niestety dla Chińczyków) tym razem to nie nowe urządzenie jest tematem wiadomości, tylko stare. Wybuchające.

Zobacz: Vivo prezentuje V5s - smartfon "selfiecentryczny"

W ostatnim czasie z Indii dochodzą kolejne wiadomości o eksplodujących urządzeniach z logiem Vivo. Pierwsza z nich miała miejsce w jednym ze sklepów z elektroniką. Podczas ładowania. Druga z nich - tydzień później, też w czasie ładowania.

Chociaż oba wypadki wydarzyły się w zupełnie różnych częściach Indii, krótki odstęp czasowy każe podejrzewać, że nie są to przypadkowe zdarzenia. Z pewnością ostatnią rzeczą, jakiej firma sobie życzy, jest powtórzenie zeszłorocznej historii Samsunga Galaxy Note 7.

Wybuchy V5-tek są opisywane w niewielkiej liczbie indyjskich mediów, budzą natomiast wiele emocji u Internautów z tego kraju. Producent nie zajął jeszcze oficjalnego stanowiska.

Dla przypomnienia, Vivo to 4. największy na świecie producent smartfonów, z udziałem na poziomie 6,2%. W samych Chinach firma sprzedała w I kwartale więcej urządzeń (17 mln) niż LG na całym świecie (14,8 mln).

Źródło tekstu: techdroider, wł

Komentarze
Zaloguj się