DAJ CYNK

Dwa smartwatche od Google'a

07.07.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2701

Ważne 0

3

Google pracuje nad dwoma smartwatchami. Firma wypuści je pod własną marką, najprawdopodobniej jako członków serii Nexus.

Google pracuje nad dwoma smartwatchami. Firma wypuści je pod własną marką, najprawdopodobniej jako członków serii Nexus.

Pierwszym, lepiej wyposażonym, zegarkiem będzie Angelfish. Jego wygląd ma nawiązywać do Moto 360. Jak określił to portal Android Police, będzie on stonowany, ale sportowy. Na obudowie o grubości 14 mm i średnicy 42,5 mm umieszczone zostaną trzy fizyczne przyciski, z prawej strony tarczy. Wiadomo, że Angelfish będzie wyposażony w moduł GPS, LTE oraz monitor pracy serca.

Swordfish będzie mniejszym zegarkiem, którego wygląd ma być zbliżony do Pebble Time Round, z tym że będzie pozbawiony tak grubej ramki wokół ekranu. Grubość koperty ma wynosić 10,6 mm. Zegarek będzie też słabiej wyposażony i nie będzie oferować GPS-u, ani LTE. Również na obecność pulsometru są niewielkie szanse. Swordfish będzie za to oferować prostą i szybką wymianę pasków.

Oba zegarki będą pracować pod kontrolą najnowszej wersji systemu Android Wear. Data ich premiery nie jest znana, ale bardzo możliwe, że zobaczymy je już we wrześniu, wraz z nowymi smartfonami linii Nexus.

Źródło tekstu: AndroidPolice; wł

Komentarze
Zaloguj się
3. PiotrM
1

2016-07-07 12:17:48

@2 w uzupełnieniu Twego newsa napiszę, że oba modele wyposażone będą w ekrany SuperAmoled i będa oferowały możliwość wykonywania połaczeń telefonicznych oraz wysyłania i odbierania SMSów a na pokładzie obydwu urządzeń zainstalowany będzie system Android.

Odpowiedz

2. ~rrrrr
3

2016-07-07 09:47:54

Też mam news , Samsung wypuści dwa nowe smartfony jeden będzie lepiej wyposażony i będzie droższy , drugi zaś będzie gorzej wyposażony i tańszy oba będą wyglądem nawiązywać do dotychczasowych modeli marki. Dziękuję za poświęcenie czasu na przeczytanie tego newsa. ;]

Odpowiedz

1. ~
1

2016-07-07 09:13:43

> Dwa smartwatche od Google/''aJeden artykuł od Orsona od Telepolis.Po polsku powinno być: "Dwa smartwatche Google/''a".

Odpowiedz