DAJ CYNK

Droższe iPhone'y 6 i 6 Plus w Play

28.04.2015

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 4690

Ważne 4

10

Sieć Play zmieniła cennik iPhone'ów ostatniej generacji. Cena iPhone'a 6 z 16 GB pamięci nieco spadła, zdrożał natomiast iPhone 6 Plus i inne warianty iPhone'a 6.

Sieć Play zmieniła cennik iPhone'ów ostatniej generacji. Cena iPhone'a 6 z 16 GB pamięci nieco spadła, zdrożał natomiast iPhone 6 Plus i inne warianty iPhone'a 6.

Dla przykładu, w Formułe iPhone Play za 115,98 zł miesięcznie iPhone 6 16 GB kosztuje teraz 1399 zł zamiast 1599 zł, ale już iPhone 6 Plus 16 GB to wydatek 1999 zł zamiast 1699 zł. Jeszcze większe wzrosty cen odnotowały telefony z 64 i 128 GB pamięci.

Zobacz: Rosną ceny w Apple Store

W tej samej taryfie iPhone 6 Plus 128 GB kosztuje już nie 2499 zł, lecz 2999 zł, a jego wariant z 64 GB pamięci 2499 zł zamiast 2099 zł. Sieć Play twierdzi, że do zmian cen została zmuszona. Warto przypomnieć, że po ostatniej konferencji Apple'a polskie ceny iPhone'ów w Apple Store wyraźnie wzrosły.

Zobacz: cennik iPhone'a 6 i 6 Plus w ofertach Play

Źródło tekstu: Play

Komentarze
Zaloguj się
19. ~Caĺm7
0

2015-04-29 20:08:05

I tak w Play jest najtaniej spośród W4:-)

Odpowiedz

18. ~Ralf
-1

2015-04-29 18:35:40

Drony zapłacą każdą cenę więc play całkiem nieźle kombinuje :)

Odpowiedz

17. ~RoS
0

2015-04-29 15:47:49

@17 Sie tak nie podniecaj tym Ozł bo jeszcze chwila i nadejdą największe zmiany w MNP. Ktoś coś wie o zmianach w zapisach prawnych MNP? Coś ktoś słyszał o Unijnych projektach by ustabilizować rynek i przygotować go do obniżki cen? ARPu jest jednym z wielu znaków mówiących o obniżaniu kosztów usług. Nie długo miesiące gratis przekształcą się w miesiące gratis* tak z gwiazdką.... to wymuszone przez unie dyrektywy kontrolujące Polski rynek Telekomunikacyjny. Najpierw max 120dni do końca umowy w sieci Matce by móc przenieść nr a teraz kolejny krok by zniechęcić do ucieczki do innego Operatora

Odpowiedz

16. ~Diablo
0

2015-04-29 10:45:33

Jestem w Play i szczerze mówiąc mam to w D....,iPhone nie przypadł mi do gustu.Dziwi mnie to jak ludzie kochają ten bubel bardziej od swojego partnera.Play bronić nie zamierzam bo ostatnio oferty kiepskie i brak aktualizacji,natepny tel kupię w sklepie,a abonament wezme gdzie bądź bo ceny podobne,za przeniesienie nr 0 zł przez pół roku :)

Odpowiedz

15. ~lel
2

2015-04-29 09:16:21

A nikt nie przeczytał zdania że Apple też podwyższył, stąd zmiany :)

Odpowiedz

14. ~antygrucha
-6

2015-04-29 08:42:26

Czyli w plej jak zawsze drogo. Minusujcie fanboje.

Odpowiedz

13. ripe
-3

2015-04-28 23:19:37

Wszystko jasne :) na blogu rzecznik chwali się że obniżyli ceny Samsunga S6, z czegoś muszą budżet załatać :)

Odpowiedz

12. piotrzet
-5

2015-04-28 21:23:47

@SACZIOwszem mnie też nie interesują ale jak ma się odpowiednią ilość minusów to ukrywają komentarz a tego nie powinno być. Co do ofert owszem ostatnio Plus też ma bardzo dobrą ofertę

Odpowiedz

11. SACZI
-1

2015-04-28 19:08:40

Akurat ilość - i + mnie kompletnie nie interesuje.Sprawdzałem ofertę przeniesienia abonamentu do każdego operatora i przy pewnych założeniach odnośnie taryfy, Play z iPhonem 6 i Xperią Z3 był najdroższy.Koszt 2 letnich umów w Play, jak pisałem był średnio 1000-1300 PLN wyższy niż w T-Mobile (jednak tutaj chodzi o ofertę przedłużeniową).Dałem sobie spokój z ich ofertą i od lutego nie sprawdzam, bo wygrał Plus, rzekomo jeszcze droższy niż T-Mobile.

Odpowiedz

10. piotrzet
-5

2015-04-28 18:36:21

SACZIJak widać playowcy działają dziwię się tylko że masz -2 a nie więcej. Cóż szkoda że na tym forum mało jest osób obiektywnych a w większości są tu fanboye play

Odpowiedz

9. ~df
-1

2015-04-28 18:07:02

Apple płakał (ze śmiechu) jak podnosił........

Odpowiedz

8. SACZI
0

2015-04-28 17:50:09

No tak się składa, że oferta Play z iPhonem jest około 1300PLN droższa niż to samo w TMobile ...

Odpowiedz

7. ~
0

2015-04-28 17:48:48

A te telefony są w ogóle dostępne w salonach?

Odpowiedz

-5

2015-04-28 17:44:03

Wszyscy mówią na forum jaki to play tani a np tmobile drogi dziwne że np każdy z nich iphonów jest tańszy w tmobile. Wiem zaraz komentarz zostanie ukryty bo fani play go zminusują.

Odpowiedz

5. ~Caĺm7
-3

2015-04-28 15:49:04

A w plej - tylko drożej;-)

Odpowiedz