DAJ CYNK

Droga i ograniczona przejściówka do Xperii XZ2

13.03.2018

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3705

Ważne 4

2

Jak jednocześnie słuchać muzyki i ładować smartfon bez gniazda Jack 3,5 mm? Sony ma od tego przejściówkę. Drogą i bardzo niepraktyczną.



Jak jednocześnie słuchać muzyki i ładować smartfon bez gniazda Jack 3,5 mm? Sony ma od tego przejściówkę. Drogą i bardzo niepraktyczną.

Brak gniazda Jack 3,5 mm to jeden z elementów dobrej zmiany w smartfonach Sony. Na zagranicznych stronach internetowych Sony, jako jedno z sugerowanych akcesoriów do nowych Xperii XZ2, pojawiła się przejściówka umożliwiająca jednoczesne ładowanie smartfonu oraz słuchanie muzyki. To bardzo dobre rozwiązanie, prawda? Teoretycznie...

W praktyce przejściówka nie wspiera żadnych standardów szybkiego ładowania i daje dostęp wyłącznie do prądu o mocy 2,5W (5V, 0,5A). A to wszystko za jedyne 20 euro.

Zobacz: Sony Xperia XZ2 - dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się
13. ~HD
0

2018-03-16 16:37:03

Jednak Sony musi się jeszcze dużo nauczyć głównie od Apple-jeżeli się upośledza działanie urządzenia i próbuje się sprzedać przejściówkę, która dalej ogranicza działanie i korzystanie z urządzenia powinni do ceny dorzucić jedno zero:)

Odpowiedz

12. goral2099
0

2018-03-13 23:28:34

11: Ja. A czemu pytasz?

Odpowiedz

11. ~lookaty
0

2018-03-13 23:22:05

kto w dzisiejszych czasach używa złącza słuchawkowego?!

Odpowiedz

10. ruskov
0

2018-03-13 15:10:29

Ułatwienie to raczej słuchawki na bluetooth. 20 euro za kawałek kabla.

Odpowiedz

9. ~Pan Vaclav
0

2018-03-13 12:07:15

Mader, po co komu słuchawki na kablu ?

Odpowiedz

-1

2018-03-13 11:24:42

5. Bzdura nie wprowadzaj innych w błąd jest dołączana do zestawu ta o której tu mowa

Odpowiedz

7. ~Triest
1

2018-03-13 11:04:27

Sony powinno beknąć (w kiepskich wynikach sprzedaży) za ten głupi pomysł z wykastrowaniem swoich nowych flagowców z gniazda Jack 3,5mm. Tym bardziej, że Xperia XZ2 oraz XZ2 Compact są tak ponadprzeciętnie grube, iż producent spokojnie zmieściłby tam to gniazdo!

Odpowiedz

0

2018-03-13 10:13:29

Już kiedyś takie wynalazki były. Człowiek kupował różnego rodzaju przejściówki aby słuchawki podłączyć a teraz widzę, że moda powraca. Czy gniazdo słuchawek jest aż takie problematyczne? Robi się coraz większe telefony i w mawia się, że dobre i wygodne a głupie gniazdko 3,5 mm jest problemem. Aple wymyślił modę aby na słuchawkach zarabiać a ci myślą że jak telefon jest bez gniazda słuchawkowego to jest modne. Ludzie walczcie i nie dajcie się omamić, ze brak gniazda to dobry pomysł.

Odpowiedz

5. ~Siedem Nieszczęść i życie
-1

2018-03-13 10:12:21

eee... ,,Brak gniazda Jack 3,5 mm to jeden z elementów dobrejzmiany w smartfonach Sony"Dobra zmiana..? Ja tak nie uważam.

Odpowiedz

4. ~aaa
0

2018-03-13 10:03:16

@1, dołączana jest tylko przejściówka z samym audio, bez możliwości ładowania

Odpowiedz

3. ~
1

2018-03-13 09:50:43

emejzing

Odpowiedz

2. ~ni
-1

2018-03-13 09:31:07

A co przejściówka ma do wspierania standardów ładowania telefonu? Może jeszcze nie wspiera stereo...

Odpowiedz

-1

2018-03-13 09:29:42

Przejściówka jest dołączana razem z telefonem więc nie wiem jak problem.

Odpowiedz