DAJ CYNK

Domowy router ZTE MF283+ dostępny w sieci Orange

27.10.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 19574

Ważne 8

2

ZTE wprowadził do sprzedaży w Polsce nowy model domowego routera internetowego obsługującego technologię LTE. Router ZTE MF283+ dostępny jest w ofercie sieci Orange.

ZTE wprowadził do sprzedaży w Polsce nowy model domowego routera internetowego obsługującego technologię LTE. Router ZTE MF283+ dostępny jest w ofercie sieci Orange.

ZTE MF283+ to zaawansowany technologicznie router działający w oparciu technologie LTE Cat4, 3G DC-HSPA+ (900/2100 MHz) oraz 2G EDGE/GPRS/GSM. Urządzenie umożliwia dostęp do Internetu mobilnego zarówno za pośrednictwem sieci LAN jak i WiFi (b/g/n). Dodatkowo, ZTE MF283+ może również działać jako modem DSL oraz router bezprzewodowy.

Sygnał Wi-Fi może być dzielony pomiędzy 32 użytkowników jednocześnie. Zarządzanie routerem odbywa się z poziomu przeglądarki internetowej. W przypadku, kiedy pojawią się utrudnienia w dostępie do sieci mobilnej, do urządzenia można zamontować dwie dodatkowe anteny zewnętrzne.

Źródło tekstu: ZTE

Tagi: MF283+ orange ZTE
Komentarze
Zaloguj się
14. ~pablo
0

2015-01-15 16:21:47

Mam to urzadzenie i coz moge powiedziec jak dziala to jest super, predkosc z max zasiegiem hsdpa jest rowniez max przy danej technologi, u mnie nie ma zasiegu lte. Pin pamieta , wyjscia na antene zaw. 2 szt. Tylko sie rozlacza czesto tzn polaczenie jest aktywne ale nie otwiera stron oraz polaczenie z serwerem czesto jest utracone

Odpowiedz

13. ~kill649
0

2014-12-17 15:58:00

Ciekawe czy pamięta PIN co jest wypadku usług Orange raczej istotną informacją bo kart STK nigdzie nie ma.

Odpowiedz

12. ~rs
0

2014-12-11 08:48:53

Router ma z tyłu obudowy dwie zaślepki i podłącza się normalnie anten statyczne czy na kiju

Odpowiedz

11. ~Arti
0

2014-12-10 09:54:41

Niestety ten router nie ma wyjścia antenowego. Przeszukałem go w salonie dokładnie, gdyż zamierzałem go kupić.

Odpowiedz

10. ~blind227
0

2014-10-31 13:19:18

Pytanie za 10 pkt czy ktoś ma opis tych dodatkowych wejść na anteny bo nie wiem czy polepszają wifi czy sygnał z nadajnika. Nie mam jak sprawdzić gdyż wejścia są inne niż mam w antenach zewnętrznych i czekam na przesyłkę z nowymi.Bo nigdzie nie ma nic napisane po co są ani gdzie są :)

Odpowiedz

9. ~adam
0

2014-10-28 10:21:07

Wezmę pod uwagę tą ofertę, Huawei mi kilka razy się popsuł, a miałem modem i mf60 od ZTE i Lte

Odpowiedz

8. ~
-1

2014-10-28 09:57:55

5* No widzisz a ja mam na odwrót, huawei się u mnie jakoś nigdy nie sprawdzał. A ZTE drugie już urządzonko super działa.

Odpowiedz

7. ~Wojciech Sztubka
0

2014-10-28 09:30:08

Wygląda jak okap, ale wygląd nie jest najwazniejszy.

Odpowiedz

6. derekpl
0

2014-10-28 07:33:55

czemu DSL a nie VDSL ?

Odpowiedz

5. ~BALBIN-RZ
1

2014-10-28 06:37:52

uciekałbym od wszystkiego co jest sygnowate ZTE - to mniej lub bardziej dziadowskie urządzenia, prędzej czy później sprawiające problemy. Nie polecam. Lepszy Huawei z dwojga ***.

Odpowiedz

4. ~
0

2014-10-27 20:06:04

Szkoda że jest stawiany pionowo a nie kładziony poziomo. Ciekawe czy ma obsługę kodów USSD.

Odpowiedz

3. ~ola
2

2014-10-27 19:19:22

@1 poczekaj na oferty świąteczne, taki sprzęt będzie jako samodzielna usługa za 50zł z nędznym limitem... Ciekawe kto fioletowych przebije z ich 30GB/29zł+nocki. Plusem modernizacji Nw! jest gęsta siatka nadajników 3G, więc cokolwiek z DC-HSPA+ jest wskazane... LTE to baja, ale lepiej już ją mieć

Odpowiedz

2. msnet
2

2014-10-27 19:18:41

Całkiem ciekawe urządzonko, zwłaszcza że można podpiąć zewnętrzną antenę. Jak coś padnie w moim zestawie (modem ZTE + router tp-linka), to wezmę ten router pod uwagę.

Odpowiedz