DAJ CYNK

Dodatkowy ekran Meizu Pro 7 jest kolorowy

12.07.2017

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 13

Ważne 1

1

Okazało się, że doniesienia o dodatkowym ekranie E-INK w Meizu Pro 7 były błędne. Smartfon posiada dodatkowy wyświetlacz, ale jest on kolorowy.Okazało się, że doniesienia o dodatkowym ekranie E-INK w Meizu Pro 7 były błędne. Smartfon posiada dodatkowy wyświetlacz, ale jest on kolorowy.

Na portalu Weibo pojawiły się zdjęcia prezentujące zdjęcia nowego smartfonu Meizu. Pomijając widok rozwieszonego prania na dalszym planie widzimy, że dodatkowy wyświetlacz zamontowany z tyłu obudowy jest kolorowy. Dzięki temu możemy robić selfie głównym aparatem wykorzystując do tego drugi ekran... jak dziwnie by to nie brzmiało.

Sprzedaż smartfonu powinna ruszyć pod koniec lipca na terenie Chin. Zapewne również wtedy poznamy jego pełną specyfikację. Póki co za całe 200 juanów (ok 108 zł) możemy wykupić powiadomienie o wprowadzeniu smartfonu do sprzedaży. Tak w ramach nietypowej akcji przedsprzedażowej.

W zależności od wersji (Pro 7 i Pro 7 Plus) smartfon ma posiadać ekran o przekąnej 5,2 lub 5,7 cala i rozdzielczości 1080p, dodatkowy ekran o przekątnej 2 cali, 4 lub 6 GB pamięci RAM I dziesięciordzeniowy procesor MediaTek Helio X30.

Zobacz: Meizu Pro 7 trafia do przedsprzedaży w Chinach

Źródło tekstu: Weibo; wł

Komentarze
Zaloguj się