DAJ CYNK

Do sprzedaży trafi Samsung Galaxy Note 7 z 6 GB RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej

11.08.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 8

Ważne 5

0

Samsung oficjalnie potwierdził swoje plany dotyczące wprowadzenia do sprzedaży Samsunga Galaxy Note 7 w wersji z 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Jest jedno ale...

Samsung oficjalnie potwierdził swoje plany dotyczące wprowadzenia do sprzedaży Samsunga Galaxy Note 7 w wersji z 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej. Jest jedno ale...

Standardowy Galaxy Note 7, który będzie dostępny m.in. w Europie, zaoferuje 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej - niewiele więc będzie się różnił pod względem podzespołów od Galaxy S7 Edge. Tymczasem jeszcze przed premierą urządzenia, w sieci krążyły doniesienia o 6 GB pamięci RAM i 128 GB pamięci wewnętrznej - teraz okazało się, że nie były one wyssane z palca.

Właśnie taki wariant telefonu wkrótce trafi na rynek... chiński. Powodem jest agresywna konkurencja ze strony lokalnych producentów, u których 4 GB pamięci RAM i 64 GB pamięci wewnętrznej nie są niczym nowym. Chociaż parametry modułów pamięci w chińskich smartfonach są zwykle o wiele słabsze od tych we flagowcach Samsunga, to jednak w ulotkach wyglądają tak samo.

Niewykluczone, że podrasowany Note 7 trafi w późniejszym terminie również na inne rynki, póki co jednak producent nie ogłosił takich planów. Koreańska firma cieszy się aktualnie ogromnym sukcesem w prowadzonej na wybranych rynkach przedsprzedaży. Szczególnie jej wyniki w Kanadzie (podobnie jak do USA trafi tam telefon w wersji ze Snapdragonem 820) przekroczyły najśmielsze oczekiwania producenta. Najpopularniejszym wariantem kolorystycznym telefonu jest Blue Coral.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: PhoneArena, GSMArena, wł

Komentarze
Zaloguj się