DAJ CYNK

Do LG G5 wróciła szuflada aplikacji

16.06.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 120

Ważne 5

0

W LG G5 Koreańczycy zdecydowali się na nowe porządki. Zamiast ikon aplikacji w zasobniku, wszystkie trafiły na pulpit. Teraz firma wycofuje się z tej decyzji.

W LG G5 Koreańczycy zdecydowali się na nowe porządki. Zamiast ikon aplikacji w zasobniku, wszystkie trafiły na pulpit. Teraz firma wycofuje się z tej decyzji.Po chłodnym przyjęciu rozwiązania przez fanów marki, LG przyznał, że usunięcie szuflady aplikacji było błędem. Do smartfonów LG G5 trafiła właśnie niewielka aktualizacja interfejsu, która problem ten rozwiązuje.

Po aktualizacji użytkownik ma do wyboru trzy warianty ekranu głównego. Dotychczasowy, tryb uproszczony i pulpit z ikoną zasobnika aplikacji. Oznacza to, że firma pomyślała również o osobach, którym nowy układ się spodobał.

Szuflady aplikacji pozbawione są wszystkie smartfony Huaweia, a jak widać po wynikach sprzedaży, nie jest to taki wcale znowu głupi pomysł. Warto dodać, że LG G5 pogrupował aplikacje w katalogi i naprawdę niewiele programów dodaje jako domyślnie zainstalowane. Całość zajmuje zaledwie 2/5 jednego pulpitu (2 rzędy po 5 pozycji).

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Komentarze
Zaloguj się