DAJ CYNK

Do cenników Play wchodzi pięciocalowy Alcatel POP C7

21.02.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 21179

Ważne 8

15

Alcatel POP C7 charakteryzuje się przede wszystkim niską ceną - za 1 zł znajdziemy go w abonamentach od 79,99 zł. To jeden z najtańszych pięciocalowców na rynku.

Alcatel POP C7 charakteryzuje się przede wszystkim niską ceną - za 1 zł znajdziemy go w abonamentach od 79,99 zł. To jeden z najtańszych pięciocalowców na rynku.

Alcatel OT POP C7 ma 5-calowy ekran o rozdzielczości 480 x 854 pikseli, czterordzeniowy procesor 1,3 GHz (MediaTek MT6582M), 512 MB pamięci RAM, 4 GB pamięci wewnętrznej, czytnik kart microSD, aparat fotograficzny 5 Mpix (filmy HD), przednią kamerkę VGA i akumulator 2000 mAh.

Nie zabrakło łączności HSPA+ z szybkością pobierania do 21 Mb/s i modułu Bluetooth 4.0. Pracujący pod kontrolą Androida 4.2 telefon ma wymiary 141 x 71,8 x 9,9 mm i masę 162 gramów.

Zobacz: zmiany w cenniku telefonów Play

Źródło tekstu: Play, wł

Komentarze
Zaloguj się
38. ~ja
0

2014-12-20 00:40:16

@36 Kogo to obchodzi....?

Odpowiedz

37. ~ja
0

2014-12-20 00:31:34

Ja na śniadanie jem trzy jajka na miękko a moja zona dwa!

Odpowiedz

36. ~Maxhardcore666
0

2014-12-20 00:04:33

Sobie kupiłem S3 neo a żonie pop c7 ; ) - bez umów i brandów, w media markt. C7 pomimo połowy ceny i 3x mniejszej pamięci ram nieznacznie lepiej wypadł w AnTuTu.... (Też mnie to wprawiło w osłupienie, a niedowiarkom mogę film na maila wysłac.) W codziennym użytkowaniu też różnicy zbytnio nie ma. C7 jest dosyć ciężki ale przyjemny w dotyku i nie tak śliski jak s3Choć stasza wersja androia jest brzydsza i nieco mniej wygodna to przynajmniej nie ma poważnego problemu KitKata z kartami pamięci.Gry chodzą tak samo czyli bez problemów. ( Aparat ma 8 mega a nie 5 jak przeważnie na stronkach jest napisane( istnieje kilka wersji) , lampę led i autofocus.Bateria choć mniejszej pojemności trzyma dużo dłużej niż w s3. Na korzyść Samsunga tylko ekran (lepsze kąty i kontrast bo różnicy w rozdzielczości wcale mocno nie widać) , przednia kamera - ta w c7 porażka niestety, no i dołączone słuchawki też . Ale ogółnie fajny telefon wart swojej ceny.

Odpowiedz

35. ~Aaaja
0

2014-12-01 16:37:41

Mam ten telefon od 4 miesięcy i jestem bardzo zadowolona. Rozdzielczość wcale nie jest taka zła, chociaż jestem dość wymagająca jeśli o to chodzi. Daje radę jeśli chodzi o wymagające aplikacje i wcale się nie zacina. Działa bardzo płynnie, robi piękne zdjęcia. I tak dla jasności ma lampę błyskową.. Kupiłam nowy za 400 zł w internetowym salonie play bez żadnej umowy. Za taką cenę nie znajdziecie nic lepszego. Naprawdę dorównuje dużo droższym telefonom.

Odpowiedz

34. ~adziu
0

2014-09-12 13:25:17

Mam telefon juz 4 tygodnie i jestem pod wrazeniem jak dziala czterordzeniowy procesor pomaga tym biednym 512 rama i telefon ciagnie najbardziej wymagane gry spokojnie moze konkurowac z s3 jezeli chodzi wydajnosc w grach i pracy urzadzenia. A wy pajace nie uzywaliscie go i piszecie jakies ***.

Odpowiedz

33. ~sssg
0

2014-06-03 08:21:33

hdhf

Odpowiedz

32. ~@30
0

2014-05-30 04:22:44

Musisz pobrać z Google Play tzw. Task Killera. Polecam Menedżera Zadań ES. Ma widżeta na pulpit, polska produkcja, ponadto wyczyścisz pamięć podręczną i ustawisz programy w autostarcie. Dodatkowo program Grinify do hibernowania aplikacji i program do wprowadzania telefonu w "głęboki sen". Deep sleep w Google Play sobie wpisz. Tel. dostaje drugą szansę ;)

Odpowiedz

31. ~Jan1977
0

2014-04-25 19:04:20

Słuchajcie pseudo znawcy mam ten tel 2 tygodnie przesiadlem sie xperia neov i tel dostalem za 1 zl z abonamentem 63 no limit bez neta. Mam wsadzona aero2 nie ma lagow i wyświetlacz radzi sobie z filmami a jak ktoś chce zeby byl amoled i masa ramu to niech da 2tysie za s3 ja jestem bardzo zadowolony z niego

Odpowiedz

30. ~zadowolona
0

2014-04-24 09:17:41

Na początek powiem, że większość znajomych odradzała mi ten telefonik, ponieważ według nich ma za słabe parametry. Mam go już od jakiegoś czasu i jestem strasznie zadowolona, nie przycina się w odróżnieniu od tel znajomych, robi ładne zdjęcia, jest czysty dźwięk, wideo-konferencje super. Nie mogę znaleźć jedynie jak i gdzie czyścić pamięć ram. Będę wdzięczna za pomoc ;)

Odpowiedz

28. ~ehhh
0

2014-04-08 07:06:10

zbyt duze to, zbyt male tamto...a bo to, a bo tamto....a do przegladania stron iternnetowych, pdfow i tak i tak wystarczy.biore go pod uwage ze wzgledu na wyswietlacz i dual.mi pasuje....

Odpowiedz

27. ~ziomal
0

2014-02-25 19:32:08

za duży ekran ,za mała rozdzielczość ,za mało ram, okrojony procek, za mala bateria

Odpowiedz

26. ~Darek
0

2014-02-24 09:17:42

@ 7 - piszesz głupoty, @6 - Play ma świetną oferte cenową i najsłabszą jakośc połaczeń. Jestem klientem tego operatora i dwóch innych to wiem. xD A ten ALCATEL, to sprzęt ładny i atrakcyjny ale dla nie wymagających. No i bateria wydaje się nieco za słaba jak na tej wielkości ekran, ale poniewaz technicznie wszystkie urządzenia się rozwijaja tomkto wie jak tutaj bedzie sie sposywać.

Odpowiedz

0

2014-02-22 23:43:17

@21. Ok, zasugerowałem się marką, myśląc, że to niższa półka. W takim razie zmieniam zdanie. Natomiast co do kit kata, to sobie nadinterpretujesz mój wpis. Nigdy w życiu bym nie pomyślał o aktualizacji tego modelu, ale jego kolejni, tani następcy już mogą chodzić całkiem przyzwoicie na nowym androidzie. Co do ppi, bawiłem się Lumią 625 i jakoś nie byłem zadowolony z czytania internetu. Zdecydowanie wolę mniejsze wyświetlacze z ppi w okolicach 230. Ale każdy ma inny wzrok i inne potrzeby. Dla mnie 5 cali i 196 ppi to mydło.

Odpowiedz

24. ~4G (4 x Gorsze) LTE
0

2014-02-22 20:25:11

@23. - Fachowe porównanie. Zgadzam się z nim. Od siebie dodam, że Alcatel POP C7 ma akumulator o pojemności 1900 mAh, a nie 2000 mAh jak błędnie podaje powyższy news.

Odpowiedz

23. ~Vitay
0

2014-02-22 19:05:14

Tak z ciekawości porównałem sobie tego Alcatel POP C7 z wprowadzonym niedawno do oferty konkurencyjnego operatora smartfonem Orange Reyo. - Orange Reyo: wyświetlacz IPS 5 cali 480 x 854 pikseli vs. Alcatel POP C7: wyświetlacz przeciętne TFT 5 cali 480 x 854 = 1:0 ; Orange Reyo: RAM 1 GB vs. Alcatel POP C7: RAM 512 MB = 2:0 ; Orange Reyo: procesor MediaTek MT6572 vs. Alcatel POP C7: procesor MediaTek MT6582M = 2:1 ; Orange Reyo: lampa błyskowa LED vs. Alcatel POP C7: lampy błyskowej BRAK = 3:1 ; Orange Reyo: od 1 zł w abonamencie 59,9 zł vs. Alcatel POP C7: od 1 zł w abonamencie 79,99 zł = przy tak dużej różnicy w cenie (20,09 zł *24 miesięcy umowy = 482,16 zł) dwa punkty należą się dla smartfonu Orange, tak więc ostatecznie wynik porównania to 5:1 dla Orange Reyo.

Odpowiedz