DAJ CYNK

Debiutują telefony z serii Moto E5

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3039

Nowe modele smartfonów Moto to nie tylko seria G6. Zobaczyliśmy również telefony z tańszej serii E5. Wszystkie trzy mogą się pochwalić czytanikami linii papilarnych ukrytymi pod symbolami Motoroli.Nowe modele smartfonów Moto to nie tylko seria G6. Zobaczyliśmy również telefony z tańszej serii E5. Wszystkie trzy mogą się pochwalić czytanikami linii papilarnych ukrytymi pod symbolami Motoroli.

Moto E5

Uwieczniony na powyższym zdjęciu model E5 posiada przekątną ekranu 5,7 cala, Snapdragona 425, 2 GB RAM oraz 16 GB pamięci wbudowanej. DO dyspozycji dostaniemy aparat główny 13 MP oraz przedni 5 MP. O wszystko zadba dosyć pojemny akumulator 4000 mAh. To wszystko za cenę 150 euro. Smartfon będzie dostępny w Europie, Ameryce Łacińskiej oraz w rejonie Azji południowo-wschodniej.

Moto E5 PlusO 20 euro droższa będzie wersja z plusem. Tutaj otrzymamy 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci wbudowanej. W przypadku tego telefonu aparat główny to 12 MP, natomiast przedni - 5 MP. W przeciwieństwie do poprzedniego smartfonu, ten pojawi się nie tylko w Ameryce Łacińskiej, ale i w USA oraz Kanadzie. Tutaj akumulator to aż 5000 mAh. Z "plusem" jest również przekątna ekranu, otrzymamy aż sześciocalową.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Moto E5 PlayOstatni model jest najmniejszy z nich wszystkich - 5,2 cala. Najmniejsza również jest (wymienny!) akumulator. Posiada on bowiem pojemność 2800 mAh. Aparat główny w tym telefonie to 8 MP, a przedni 5 MP. Reszta specyfikacji technicznej jest taka sama jak w przypadku zwykłego E5.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Zobacz: Premiera smartfonów Moto G6

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: blog motorola, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu