DAJ CYNK

Debiut audiobooków w Google Play: pierwsza książka tańsza o 50%

21.01.2018

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3725

Ważne 1

2

Na początku listopada pisaliśmy, że do sklepu Google Play trafią audiobooki. Wtedy była to jednak pieśń przyszłości. Teraz spełnia się ona na naszych oczach.Na początku listopada pisaliśmy, że do sklepu Google Play trafią audiobooki. Wtedy była to jednak pieśń przyszłości. Teraz spełnia się ona na naszych oczach.

Audiobooki już wcześniej pojawiały się w aktualizacjach autorskich aplikacji Google'a - aplikacji samego sklepu Play oraz książek Google Play. Tym razem Google przestał się ukrywać ze swoimi planami. W niektórych krajach (np. USA, Australia czy Wielka Brytania) użytkownicy mogą zobaczyć reklamę, że za pierwszy zakupiony audiobook zapłacą jedynie połowę ceny. Kliknięcie w nią przekierowuje do (jeszcze) niestniejącej kategorii audiobooków.

Google zamierza rzucić wyzwanie Amazonowi, którego platforma Audible jest obecnie jednym z najpopularniejszych miejsc do zakupu audiobooków na urządzenia mobilne.

Źródło tekstu: 9to5google, wł

Komentarze
Zaloguj się
4. ~nikt
0

2018-01-22 12:21:13

jeżeli nie będzie można takiego audiobooka pobrać aby posłuchać na własnym odtwarzaczu to kicha. W Storytel nawet nie można posłuchać w komputerze więc jak na razie dla mnie Audioteka. Aplikacja Audioteki na telefon nie do końca mi pasuje lecz znalazłem inną świetną aplikację do słuchania, która ma rozbudowaną funkcję drzemki

Odpowiedz

2

2018-01-22 10:30:15

A co mnie to interesuje jak w Polsce nie działa a jak zadziała to ile będzie tych po Polsku? Audioteka jak na razie ma się dobrze więc sklep googlePlay raczej im nie zagrozi. chyba, że dadzą ceny na nasze Polskie warunki a książki będą czytać dobrzy Polscy lektorzy to kto wie

Odpowiedz

1

2018-01-22 09:51:15

@1 Nie, Polska to kraj nieanglojęzyczny. Dla Chin, też nie ma, a trudno chyba nazwać Chiny krajem kategorii B.

Odpowiedz

1. ~anal
-4

2018-01-21 22:42:35

Polska to jednak kraj kategorii B

Odpowiedz