DAJ CYNK

Czyżby Nexus 6 też się wyginał?

19.01.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3

Ważne 0

0

Użytkownicy Nexusa 6 skarżą się na odstające tylne klapki swoich smartfonów. To problem z akumulatorem, czy wada konstrukcji?

Użytkownicy Nexusa 6 skarżą się na odstające tylne klapki swoich smartfonów. To problem z akumulatorem, czy wada konstrukcji?

Podczas słynnych już testów odporności obudowy na wyginanie, w szranki z elastycznym iPhonem 6 Plus stanęła Motorola Nexus 6. Jak się okazało, nawet pomimo włożenia w to dużo siły, obudowa zdawała się pozostawać niewzruszona. Jak się okazuje, do czasu. Użytkownicy najnowszych Nexusów zaczęli się skarżyć na odstającą tylną klapkę w swoich smartfonach.

W tym momencie pozostaje pytanie, co jest przyczyną tego zjawiska? Sami użytkownicy nie mogą tego stwierdzić, ponieważ zdjęcie pokrywy będzie ingerencją w konstrukcję, a tym samym będzie to jednoznaczne z anulowaniem gwarancji. Przyczyny mogą być dwie. Pierwsza z nich, która wydaje się mniej prawdopodobna, to wadliwe akumulatory. Przez to puchną i wypychają tylną klapkę. Jeśli okazałoby się to prawdą, to zapewne zaraz usłyszymy o przypadkach wybuchających Nexusów 6. Drugi wariant wydaje się być bardziej realny i jest to zwyczajnie wada konstrukcji. Wskazuje na to fakt, że obudowy w Motorolach nie pierwszy raz zaczynają się rozklejać. Ten sam problem dotyczył Motoroli Moto X oraz Droida Turbo.

Motorola jak na razie wstrzymuje się od komentarza i zwyczajnie wymienia wadliwe egzemplarze na nowe, nie robiąc przy tym żadnych problemów.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: ubergizmo; wł

Komentarze
Zaloguj się