DAJ CYNK

Czytnik linii papilarnych zintegrowany z ekranem - Vivo chce wyprzedzić Apple'a i Samsunga

16.06.2017

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 36

Ważne 1

0

Świat mobilnych technologii żyje wieloma rzeczami. Jedną z nich jest stały wyścig między Samsungiem i Apple'em. Czasami jednak dołączy się ktoś trzeci. W tym wypadku jest to Vivo.Świat mobilnych technologii żyje wieloma rzeczami. Jedną z nich jest stały wyścig między Samsungiem i Apple'em. Czasami jednak dołączy się ktoś trzeci. W tym wypadku jest to Vivo.

Okazuje się jednak, że "Chińczycy nadchodzą" to nie tylko hasło rzucone w eter. Chiński Vivo chce być pierwszą firmą, która zaprezentuje światu smartfon z czytnikiem linii papilarnych zintegrowanym z ekranem. Vivo nie jest małym producentem. Jest jednym z pięciu największych graczy na rynku smartfonów. Zaraz obok Samsunga, Apple'a, Huaweia oraz Oppo.

Pierwotnie z zamysłem integracji nosił się Samsung. Nie zrobił tego jednak w wypadku modeli Galaxy S8 oraz S8+. Ostatnie wiadomości sugerują, że nie stanie się to również z modelem Note 8. W grze pozostaje Apple. Powszechnie sądzi się, że jubileuszowy iPhone 8 będzie wyposażony w czytnik zintegrowany z ekranem.

Co wyróżnia Chińczyków? Vivo już ma działające prototypy nowego urządzenia. I prawdopodobnie zaprezentuje działające urządzenia już 28 czerwca.

Źródło tekstu: gsmarena.com, wł

Tagi: vivo
Komentarze
Zaloguj się