DAJ CYNK

Czytnik e-booków z podświetlanym ekranem i dwa głośniki JBL w ofercie Play

26.01.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 25

Ważne 3

1

W ofercie Play pojawił się czytnik e-booków inkBOOK Obsidian z podświetlanym ekranem i dwa głośniki bezprzewodowe firmy JBL.

W ofercie Play pojawił się czytnik e-booków inkBOOK Obsidian z podświetlanym ekranem i dwa głośniki bezprzewodowe firmy JBL.

inkBOOK Obsidian, to 6-calowy czytnik z podświetlanym ekranem o rozdzielczości 1024 x 758 pikseli, który stanowi jedną powierzchnię z okalającą go ramką (Flat Glass Solution). Pracuje pod kontrolą Androida 4.2.2, a napędza go druwdzeniowy procesor Cortex A9 taktowany zegarem 1 GHz w parze z 512 MB pamięci RAM. 8 GB wbudowanej pamięci można rozszerzyć o 32 GB dodatkową kartą microSD. Łączność z Internetem zapewnia Wi-Fi w standardach b/g/n. Za zasilanie odpowiada akumulator o pojemności 2800 mAh.

JBL by Harman Flip3, to głośnik Bluetooth z obudową odporną na zachlapanie. Wyposażony został w membrany pasywne JBL i zestaw głośnomówiący. Zasila go akumulator o pojemności 3000 mAh.

Z kolei JBL by Harman Charge 2 pozwala na podłączenie go do maksymalnie trzech urządzeń i naprzemienne odtwarzanie muzyki z każdego z nich. Wbudowany akumulator o pojemności 6000 mAh pozwala na 12 godzin odtwarzania muzyki, a sam głośnik może pełnić funkcję powerbanku.

Zobacz: Cennik urządzeń w ofercie Play

Źródło tekstu: Play; wł

Komentarze
Zaloguj się