DAJ CYNK

Czytelnicy TELEPOLIS.PL wybrali najgorętszy telefon 2015 roku

15.01.2016

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 10856

Ważne 7

1

Czytelnicy TELEPOLIS.PL ponownie wybrali najgorętszy telefon roku. Pierwsze miejsce należy do innego urządzenia, niż to typowane przez redakcję.

Czytelnicy TELEPOLIS.PL ponownie wybrali najgorętszy telefon roku. Pierwsze miejsce należy do innego urządzenia, niż to typowane przez redakcję.

W ósmej edycji Gorących Telefonów redakcja TELEPOLIS.PL oraz recenzenci wytypowali 10 najgorętszych telefonów 2015 roku. Pod uwagę brane były wszystkie telefony, których polska rynkowa premiera miała miejsce w 2015 roku. Nie ograniczyliśmy się przy tym jedynie do górnej półki - szukaliśmy wszystkiego, co gorące.

Lista najgorętszych telefonów od miejsca pierwszego, według głosów Czytelników przedstawia się następująco (w nawiasie lokata w zestawieniu redakcji TELPOLIS.PL):

1. LG G4 - 16,78% głosów (2. miejsce)
2. Samsung Galaxy S6 Edge Plus - 14,47% głosów (1. miejsce)
3. Huawei P8 - 13,92% (4. miejsce)
4. Microsoft Lumia 950 XL - 8,51% (3. miejsce)
5. Sony Xperia Z5 - 8,33% (9. miejsce)
6. Huawei P8 Lite - 7,23% (10. miejsce)
7. Apple iPhone 6s Plus - 7,05% (7. miejsce)
8. Microsoft Lumia 640 LTE - 5,96% (6. miejsce)
9. Samsung Galaxy S6 - 5,29% (5. miejsce)
10. ASUS Zenfone 2 ZE551ML - (7. miejsce)

Brakujące 10,21% głosów należy do osób, które wybrały w ankiecie opcję "Inny model". Łącznie w ankiecie wzięło udział 1645 osób.

Zobacz: Gorące Telefony 2015

Źródło tekstu: wł

Tagi: telepolis.pl
Komentarze
Zaloguj się
51. Thomas123
0

2016-01-17 11:27:09

Dla mnie najlepszy z LG to G2 a przeszedłem na Huawei P8.

Odpowiedz

50. Heniio
0

2016-01-17 10:17:55

Chyba coś przeoczyłem więc zapytam: gdzie była umieszczona ankieta?

Odpowiedz

49. ~AndrzejS
0

2016-01-17 10:10:59

Najgorętszy telefon to moja Lumia 930 - czasami aż mnie parzy w dłonie.

Odpowiedz

48. ~
0

2016-01-17 06:08:12

@47. Za duzo glupich komentarzy - brak rozeznania.

Odpowiedz

47. ~Ed
0

2016-01-16 23:15:20

1645 głosujących jak na taki potężny serwis z tak wielką liczą czytelników i komentujących do mówiąc wprost żenada.

Odpowiedz

46. ~
-1

2016-01-16 18:30:39

@26. sprawdzaj swoja przegladarke: speakeasy.netJa tym url sprawdzam. Jest najlepszy - tj. Ookla

Odpowiedz

45. ~gobik
0

2016-01-16 17:46:59

@43 w zimie przyjemnie jest korzystac ze smartfonu od ktorego promieniuje cieplo :-) Doslowne odbieranie tego wyrazu ma tutaj najwiekszy sens.

Odpowiedz

44. ~123+++
0

2016-01-16 17:22:31

@27. musisz uzywac lepszy sprzet. Ten poglebia twoje klopoty. Popytaj kol. co sobie kupic. Lepiej dac drozej ale miec cos dobrego. Z twojego opisu widac ze to szajs.

Odpowiedz

43. ~Joka
-2

2016-01-16 12:52:17

Najgorętszy?? To co że za mocno się nagrzewa:)

Odpowiedz

38. ~maniiiek
0

2016-01-16 10:20:53

w zestawieniu brakuje najnowszych nokii tych na dwie karty .np 105. mam i spełnia moje potrzeby znakomicie ten telefon. ja głosuje na niego

Odpowiedz

27. ~ciekawy
-1

2016-01-16 06:43:14

Ja wziąłem net w plejbna abonamęt i żałuję teras. Ledwo zipie bo 1Mb a często pobizej a płacić trza co miesiąc. Chciaem zrezygniwać a mi mówio ze bie gwarantują w umowie prędkiści. Poza muastami wcale nie ma neta.Nie bierzcie nic od play bo przegracie życie.

Odpowiedz

26. ~Pawel
-1

2016-01-16 02:15:21

@22 Dostęp do netu play na zadupiu? Chyba sobie jaja z ludzi robisz. Dziury w zasięgu internetu pleja są wielkie jak koła od Kraza. Gdyby jeszcze działał w roamingu, to może jakoś by się dało na tym działać. Dwa przykłady: 1. Budowa na obrzeżach dawnego miasta wojewódzkiego w wlkp, według play zasięg LTE jest na skraju, ale 3G ma pokrycie. Rano do ok. 9 LTE działa z prędkością 5mbit, od ok. 9 o LTE można zapomnieć i zrzuca na 3G, gdzie prędkość nie przekracza 1mbit, a i tak często zrywa połączenie. Orange ma tylko 3G, ale idzie ładnie cały dzień 10-25 mbitów, poza konkurencją Plus, gdzie LTE idzie 70-90mbitów. 2. Niewielka wieś w Górach Świętokrzyskich, teoretycznie zasięg Play na mapie, w praktyce ani LTE, ani 3G. Orange bez rewelacji ok. 5-10 mbitów, Plus jak złapie LTE leci koło 20, ale częściej jest 3G i wtedy wychodzi 5-15mbitów. Sytuacja powtarza się w wielu miejscach w Polsce. Jeżeli ktoś chce internet naprawdę mobilny, to wszystko tylko nie Play. Dobrze, że używam internetu na kartę i po skończeniu pakietu w Pleju, mogę o nim spokojnie zapomnieć. Współczuje tym co podpisali umowę 24 miesiące na ten internet "mobilny". Ja obecnie używam wymiennie netu od Plusa i Orange, jedyne co się sprawdza w terenie.

Odpowiedz

24. ~ciekawy
1

2016-01-15 21:57:47

@22. ja tez u siebie sorawdzalem inne sieci. Tylko Play mi daje down/up przecietnie 25 Mb/s. Przy duzym obciazeniu spada do 17 Mb/s.Od innych Operatorow na moim terenie gora mialem 3Mb/s. Powodzenia

Odpowiedz

22. Wiola_K
1

2016-01-15 21:44:33

Na zadupiu u teściów miałam dslostęp do netu playa i plusa. Tylko playa działał przyzwoicie...

Odpowiedz

21. ~ciekawy
0

2016-01-15 21:44:30

szkoda ze jestes pokrzywdzony przez los. Bardzo Ci wspolczuje. Mnie satysfakcjonuje praca Play.

Odpowiedz