DAJ CYNK

Czy tak będzie wyglądał Nexus 6?

25.09.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3685

Ważne 3

1

Serwis 9to5google opublikował pierwsze zdjęcie smartfonu Nexus 6, wyprodukowanego przez Motorolę. Premiera już w październiku, sprzedaż od listopada.

Serwis 9to5google opublikował pierwsze zdjęcie smartfonu Nexus 6, wyprodukowanego przez Motorolę. Premiera już w październiku, sprzedaż od listopada.

Design urządzenia mocno nawiązuje do Motoroli Moto X 2014, dostaniemy jednak większy, 5,92-calowy ekran QHD (498 ppi), najwydajniejszego obecnie na rynku Snapdragona 805, 3 GB pamięci RAM, 32 GB pamięci wewnętrznej i akumulator o pojemności 3200 mAh.

Zobacz: Motorola Moto G i Moto X - nowy sprzęt pod starą nazwą

Telefon wyposażony ma być w główny aparat 13 Mpix z podwójną lampą błyskową, który pozwoli na nagrywanie filmów 4K oraz przednią kamerkę 2 Mpix. Telefon trafi do sprzedaży z preinstalowanym Androidem L (Lion).

Premiera urządzenia odbędzie się w przyszłym miesiącu, wraz z prezentacją finalnej wersji Androida L, a od listopada phablet będzie dostępny w sprzedaży.

Źródło tekstu: 9to5google, wł

Komentarze
Zaloguj się
17. ~...
0

2014-09-29 01:40:51

G prawda! Liczy się wilekośc urządzenia , a nie wielkość ekranu. Np. popularne LG G2 mini ma 4.7 cala i nawet małe dłonie nie są w tym modelu żadnym problemem.

Odpowiedz

16. ~Szpadel
0

2014-09-25 18:16:35

Niestety wizualnie słabo :-// Nexus 5 wygląda dużo lepiej. Kamera w rogu jest wygodniejsza od centralnej. Mam nadzieję, że finalna wersja będzie trochę lepsza.

Odpowiedz

15. Wiksa11
1

2014-09-25 15:08:12

13@ przesada. 4,7" to rozmiar maksymalny by dało się ten telefon jedną ręką obsługiwać (w przypadku kobiet 4,5")

Odpowiedz

14. ~xxxxx
0

2014-09-25 14:18:31

do wi. Czlowieku jak nie wiesz co to motorola raz to sie zastanow co piszesz.A motorola g tez byla udana.Tylko ze teraz to chyba lenovo kupilo motorole.

Odpowiedz

13. ~Olek
1

2014-09-25 13:49:21

Sześć cali, hahahaha.

Odpowiedz

12. ~lool
1

2014-09-25 13:39:18

9 - ale ja nie mówię o tym z klapką tylko o wersji XT910...

Odpowiedz

11. ~manyga
0

2014-09-25 13:00:07

@2 Założenie nexusa to zawsze prosty wygląd

Odpowiedz

10. ~Syn Ksiedza
2

2014-09-25 12:55:51

ja pare dni temu zanabylem moto g 2nd i sczerze powiedziawszy 5 cali to dla mnie za duzo. 4,5 to max. ten ma miec 6, troche nie w ta strone to idzie i pusty smiech mnie ogarnia jak widze azjatow ktorzy robia zdjecia tabletami w etui. wyglada to jakby zeszytem a4 zdjecia robili.

Odpowiedz

9. ~wi
-1

2014-09-25 12:30:11

@6 zona miała kiedyś właśnie fon z klapką razr, koszmarne menu, masakra. Jak już wspomniałem omijam z daleka "hallomoto"... pozdrawiam serdecznie :)

Odpowiedz

8. 456play
-1

2014-09-25 11:37:18

brak slotu na micro SD dyskwalifikuje telefon na starcie !! nawet 32 GB pamieci bedzie za malo !! coz taki to mankament nowoczesnosci !!! szkoda !!

Odpowiedz

7. ~Hose
3

2014-09-25 11:31:29

Dla mnie zbyt duży, stanowczo zbyt duży.

Odpowiedz

6. ~lool
2

2014-09-25 11:15:41

3 - chlopie widac nigdy nie miales w reku motoroli. Mialem razr i szczerze to byl chyba najlepszy tel jaki mialem pod wzgledem wygladu i kilku ciekawych usprawnien i aplikacji. Przeciez to motorola wyprodukowala pierwszy telefon komorkowy wiec wiedza co i jak... Moto X 2 gen. Bral bym w ciemno, zwlaszcza ze ma pojawic sie w polsce, a nexus 6... Coz, wlasnie czegos takiego szukam :)

Odpowiedz

5. ~Marek Nowicki
2

2014-09-25 11:14:49

Przydałby się telefon o nieco mniejszych gabarytach, taki do 5 cali maksimum. Ciągle te telewizory w dłoni...

Odpowiedz

4. Travel
2

2014-09-25 10:57:28

tani telefon z mocnymi bebechami takie jest założenie i taki jest.

Odpowiedz

3. ~wi
-4

2014-09-25 10:45:56

motorola ?! mam awersje do tej firmy którą kojarzę z analogowymi krótkofalówkami i stacjami CB, czyli zacofaniem?bleeee?.ja dziękuję, ale nie. Poczekam na nexusa 2015 gdyż, nie opłaca się kupić teraz mając Nexusa 5.

Odpowiedz