DAJ CYNK

Czy doczekamy się BlackBerry z Androidem?

10.07.2015

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 14

Ważne 4

4

BlackBerry zarejestrowało dwie domeny internetowe, która mogą wskazywać na poważne zainteresowanie Kanadyjczyków Androidem.

BlackBerry zarejestrowało dwie domeny internetowe, która mogą wskazywać na poważne zainteresowanie Kanadyjczyków Androidem.

AndroidSecured.net i AndroidSecured.com, to dwie domeny zarejestrowane przez BlackBerry 7 lipca. Przypomnijmy, że prezes kanadyjskiej firmy zapowiedział, że BlackBerry chętnie zajęłaby się tworzeniem smartfonów z Androidem, o ile ten będzie bezpiecznym systemem. Gdyby tak się stało, byłaby to obopólna korzyść zarówno dla kanadyjskiej firmy, jak i użytkowników Androida. Jedni mogliby w końcu wyjść z finansowych nizin, a drudzy zyskaliby na lepiej zabezpieczonym systemie.

Na rynku już pojawiają się pierwsze głosu mówiące, że nadchodzący w listopadzie slider BlackBerry Venice może być wyposażony właśnie w Androida. Smartfon zaoferuje ekran QHD o przekątnej 5,4 cala, pełną, wysuwaną klawiaturę QWERTY, podobną do tej z modelu BlackBerry Passport, aparat o rozdzielczości 16 Mpix, 3 GB pamięci RAM i sześciordzenowego Snapdragona 808.Źródło tekstu: domaintools; @upleaks; wł

Komentarze
Zaloguj się