DAJ CYNK

Czterordzeniowy Samsung Galaxy Note 10.1 - co potrafi? [wideo]

06.08.2012

Dodane przez: anonymous

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3778

Ważne 0

0

Do redakcji serwisu GSM Arena trafił najnowszy i najpotężniejszy tablet Samsunga, Galaxy Note 10.1 z czterordzeniowym procesorem. Czego można spodziewać się po tej bestii?

Do redakcji serwisu GSM Arena trafił najnowszy i najpotężniejszy tablet Samsunga, Galaxy Note 10.1 z czterordzeniowym procesorem. Czego można spodziewać się po tej bestii?

Samsung Galaxy Note 10.1 z czterordzeniowym procesorem ma ekran PLS TFT o przekątnej 10,1 cali i rozdzielczości WXGA (1280 x 800 pikseli). Wbudowany aparat tylny z diodą LED wykona zdjęcia w rozdzielczości 5 Mpix. Przedni, do wideorozmów, przekaże obraz w rozdzielczości 1,9 Mpix.

Łączność ze światem zapewnić ma technologia Wi-Fi oraz 3G. Sercem urządzenia jest czterordzeniowy procesor Exynos 4412, pracujący z częstotliwością 1,4 GHz. Do pomocy otyrzymał on układ graficzny Mali-400 MP GPU (ten sam co w Galaxy S III), który wspiera 2 GB pamięci operacyjnej. Pracą tabletu zarządza system Android 4.0.4 Ice Cream Sandwich.

Wisienką na torcie jest rysik S Pen. Jego możliwości będzie można sprawdzić w prawdziwych warunkach graficznych - do tabletu producent bezpłatnie dorzuca mobilną wersję programu Adobe Photoshop Touch.

Wymiary urządzenia to 256,7 x 175,3 x 8,9 mm, a masa to 583 gramy.

Możliwości tabletu w akcji zobaczyć można na poniższym materiale wideo:



Źródło tekstu: GSM Arena

Komentarze
Zaloguj się
13. ~notes
0

2012-08-11 22:55:37

czterordzeniowy procesor Exynos 4412, pracujący z częstotliwością 1,4 GHz. Do pomocy otyrzymał on układ graficzny Mali-400 MP GPU, który wspiera 2 GB pamięci operacyjnej. To coś ma większe wymagania niż windows xp, i zdecydowanie mniejsze możliwości

Odpowiedz

12. ~Octopus
0

2012-08-08 08:57:18

Kawał maszyny .. ale jak to w pełni wykorzystać. Widzę ,że gro fachowców neguje samsunga po mino tego ,że widzieli go tylko w reklamach . Czy wymienić old p1000 na note ? Staruszek galaxy(żart) całkiem dobrze sobie radzi.Może kiedyś .Dalej nie mam pojęcia jak wykorzystać moc obliczeniową notki.. nie wiem , lot na księżyc ?

Odpowiedz

11. ~grześ
0

2012-08-07 10:20:51

@9 no to ile ma być ? Nie powiesz mi ze te kosmosy z rozdzielczością 2560x1600 (4x większa względem 1280 ..) to lepszy pomysł.W sumie 1920x1200/1080 bym jakoś przeżył (2x większa ) ale to max ...

Odpowiedz

10. ~afro
0

2012-08-07 09:25:55

Fanem Samsunga nie jestem (pomijając jeden ich produkt: Galaxy Note), ale ta maszyna sprawia pozytywne wrażenie. Ciekaw jestem jak to wypada pod względem jakości wykonania i ekranu.

Odpowiedz

9. ~me
0

2012-08-06 19:06:07

1280 x 800 to kpina

Odpowiedz

8. Paranoia
-1

2012-08-06 19:00:17

@6 i 7 widziałeś? używałeś? nie? no to STFU i wracaj na podwórko ganiać motyle. @3 ""W pełni nie otworzysz stron www""? :D chłopie co ty bredzisz? jaki brak javy? a flash''a bez problemu zainstalujesz, wystarczy poszukać odpowiedni .apk pewnie w życiu nie zobaczysz jak taki note działa więc żyj sobie dalej w świecie wyobraźni :D

Odpowiedz

7. ~
1

2012-08-06 18:34:06

co potrafi? rozladowac pelna baterie w kilka godzinek;)

Odpowiedz

6. ~
0

2012-08-06 17:41:09

Plastikowy szajs - jak to u Szajsunga.

Odpowiedz

5. ~F.M.
0

2012-08-06 17:38:59

To ma być niby wiadomość?? Przecież to wygląda jak reklama lub jakieś lizusostwo względem samsunga!

Odpowiedz

4. Hose
0

2012-08-06 17:25:33

@1 - Dlaczego motoryzacja ciągle się rozwija skoro jechać można również maluchem z silnikiem 650cm3 osiągającym porażającą moc 24KM? ;-) By się utrzymać na rynku (coraz bardziej wymagającym) trzeba nieustannie się rozwijać i starać się być zawsze o krok przed konkurencją, sami jesteśmy powodem ciągłego wyścigu.

Odpowiedz

3. ~SeT
0

2012-08-06 16:45:36

To jakaś profanacja. Po co wrzucać nędznego androida na taką maszynę?! Przecież na tym w pełni nie otworzysz stron www (Koniec wsparcia dla flasha i brak javy!). Nie stworzysz wartościowego dokumentu ani grafiki, po co komu ten android na tablecie?!

Odpowiedz

2. widex
1

2012-08-06 15:53:38

Urządzenia z Androidem rosną jak grzyby po deszczu. Aktualizacji nie ma...

Odpowiedz

1. Najtańszy
0

2012-08-06 15:53:15

I po co to komu? Przeglądać internet można i na 1 Core.

Odpowiedz