DAJ CYNK

Czerwony LG G2 mini na wyłączność Orange

16.04.2014

Dodane przez: LuiN

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5717

Ważne 4

3

Wczoraj odbyła się polska premiera smartfonu LG G2 mini. Sieć Orange wprowadzi urządzenie do oferty po długim weekendzie majowym.

Wczoraj odbyła się polska premiera smartfonu LG G2 mini. Sieć Orange wprowadzi urządzenie do oferty po długim weekendzie majowym.

Jak poinformował Wojciech Jabczyński, rzecznik prasowy sieci, Orange Polska będzie miało przez kilka tygodni wyłączność na czerwony wariant kolorystyczny telefonu. Co do zaoferowania ma nowy smartfon?

Telefon wyposażony jest w 4,7-calowy ekran IPS LCD o rozdzielczości 540 x 960 pikseli, chroniony szkłem Gorilla Glass 2 i otoczony efektownymi, bardzo smukłymi ramkami. Sercem G2 mini jest czterordzeniowy Snapdragon 400, oparty na rdzeniach Cortex-A7 1,2 GHZ, uzbrojony w grafikę Adreno 305 i 1 GB pamięci RAM. 8 GB pamięci wewnętrznej rozbudować będzie można dodatkowymi kartami microSD, obok łączności HSPA+ DC dostępne jest LTE Cat 4 (pobieranie do 150 Mb/s), a ośmiomegapikselowy aparat fotograficzny poradzi sobie z nagrywaniem filmów FullHD. Całość zasila akumulator o pojemności 2440 mAh.



Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł

Tagi: g2 mini LG orange
Komentarze
Zaloguj się
15. ~wolffe
0

2014-04-18 22:01:17

super, że w końcu jest premiera. Muszę się przejść do orange i zobaczyć tego smartphona, ciekawa ta opcja knock code, nikt niepowołany nie zajrzy do telefonu, ten rear key widziałąm w G2 to całkiem wygodna opcja

Odpowiedz

13. ~MelbaDoobs
0

2014-04-17 14:40:24

Wybaczcie OT: telefon fajny ale co za arogancik w tej reklamie na YT...

Odpowiedz

12. ~Hort
0

2014-04-17 11:57:06

Mały kolorowy i wydajny telefonik. Sporo ciekawych funkcji z wyższych modeli. Cena o wiele lepsza niż wieścił internet ;)

Odpowiedz

11. ~
0

2014-04-16 18:16:35

Co to za wyłączność. Na tydzień mają czerwonego mini i o tym trąbią. Tydzień kogoś zbawi zanim pojawi się u innych opów, nawet jeśli komuś zależy na kolorze? Beznadzieja.

Odpowiedz

10. Lukasz88
0

2014-04-16 13:57:29

@5 w reklamie plusa nie ma czasem normalnego G2 w czerwonym ?

Odpowiedz

0

2014-04-16 12:33:56

i dobrze, niech będzie więcej telefonów w ofercie ;)

Odpowiedz

8. Morvius
0

2014-04-16 12:25:46

@ czerwony kolor jest na wyłączność orange, to nie oznacza że nie może mieć plus w kolorze szarym ;)

Odpowiedz

7. LuiN
0

2014-04-16 12:18:29

5, roar - czerwony? Aż sprawdzę :)

Odpowiedz

2014-04-16 12:10:50

Nie mogę doczekać się pierwszych testów :)

Odpowiedz

5. ~roar
0

2014-04-16 12:10:36

no to niezłe jaja że w reklamie plusa występuję telefon który jest na wyłączność w orange:)

Odpowiedz

0

2014-04-16 11:49:54

Miało być do @1

Odpowiedz

1

2014-04-16 11:49:26

@2 zobacz sobie wymiary tego telefonu a Xperii Z1 mini. Ten posiada wysw. 4.7". Ale który jest bardziej mini ?

Odpowiedz

2. rcicho
-1

2014-04-16 11:46:15

ad 1. To jest wersja mini telefonu LG G2 a nie smartfon typu mini.

Odpowiedz

1. ~ziutasek
1

2014-04-16 11:23:37

Niezłe mini 4,7" ... czy doczekam się czegoś takiego jak xperia active tzn. 3"solida, activa, xcovera czy jakoś tak ???

Odpowiedz