DAJ CYNK

Czerwony iPhone 7 w Play i w Orange

06.04.2017

Dodane przez: Koala

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 6833

Ważne 2

6

Jakiś czas temu Apple wprowadza na rynek iPhone'y 7 i 7 Plus w wersji RED Special Edition. Czerwone iPhone'y to element prowadzonej od 10 lat kampanii walki z AIDS.



Jakiś czas temu Apple wprowadził na rynek iPhone'y 7 i 7 Plus w wersji RED Special Edition. Czerwone iPhone'y to element prowadzonej od 10 lat kampanii walki z AIDS. Apple w swoim portfolio miał dotychczas czerwone iPody i akcesoria. Część dochodu ze sprzedaży zostaje przekazana na konto fundacji Global Fund, walczącej z epidemią AIDS w Afryce Subsaharyjskiej. Apple przekazał do tej pory 130 mln dolarów, a 100% tej kwoty przeznaczono na walkę z AIDS w Afryce.

Teraz czerwone iPhone'y 7 i 7 Plus w limitowanej edycji PRODUCT RED można zakupić w Play. Informację taką podał rzecznik prasowy operatora, Pan Marcin Gruszka.



Podobnie sieć Orange wprowadziła do swojej oferty czerwone iPhone'y 7 i 7 Plus.



Zobacz: Czerwone iPhone'y 7 i 7 Plus oraz pojemniejszy iPhone SE

Źródło tekstu: play, orange, wł

Komentarze
Zaloguj się
27. ~tl
0

2017-04-08 08:52:32

Play jak zawsze z cenami idzie po bandzie :D Kogo oni zatrudniają, że ustala takie ceny i liczy, że oskubią ludzi za frajer? Warto sprawdzić ofertę konkurencji nim skusicie się na umowę w drogim Play.

Odpowiedz

26. ~
0

2017-04-07 18:05:26

Mimo tylu komentarzy autor dalej nie zaktualizowal informacji o T-Mobile :), aż nadto jest widoczne które newsy pojawiają się na życzenie, a które są dziennikarskim researchem.

Odpowiedz

25. ~sueshack
0

2017-04-07 15:47:54

@24 Generalnie wszystko się zgadza. Nawet za najgorszy szmatławiec coś trzeba zapłacić, Telepolis masz za darmo. Więc spokój tam i łykaj reklamy.

Odpowiedz

24. ~
0

2017-04-07 14:38:54

@17 luju, to jest gazeta internetoowa, wy macie wyszukiwać informacji. Chyba, że to gazeta reklamowa wtedy czekacie na cokolwiek i walicie same reklamy. Wychodzi na to, że telepolis to najgorszy szmatławiec który serwuje same reklamy zapodane przez sponsorów.... wicio zgnoil dobry serwis camperią a teraz nic juz nie pozostalo.

Odpowiedz

23. ~pabloki
0

2017-04-07 11:44:10

21 LuiN może z tygodniem obsówy przesadziłem,przepraszam. ale przyznasz że zdarzają sie kilkudniowe opóźnienia.prawda? to nie szydera tylko inni także zwrócili na to uwagę. czy wtedy mozna zarzucac mi szyderę? raczej nie. a komentarze powyżej to potwierdzają. tylko nie rób błędu Witka typu :jak sie nie podoba to "ić stond" bo to nie składa sie z tak opiniotwórczym serwisem.

Odpowiedz

22. ~piotr
1

2017-04-07 08:58:22

13. Skoro chcecie być portalem rzetelnym to sami powinniście wyszukiwać informacji a nie liczyć że ktoś wam je poda na tacy. Dla mnie to jest śmieszne że inni potrafią dać informację o tym jakie są nowości bez informacji prasowych a wy nie.

Odpowiedz

21. LuiN
0

2017-04-07 02:10:44

@18, pabloki - żeby choć jeden dzień był bez Twojej szydery :P @20, Ta, bo Witek to nic nie robił tylko iPhone''ów pilnował na stronie T-Mobile :-) Nam też jest tęskno, ale trzeba działać dalej.

Odpowiedz

20. ~do 18
0

2017-04-07 00:38:58

brak Witka z dnia na dzień bardzo zauważalny

Odpowiedz

0

2017-04-07 00:14:15

13). t-mobile też nie wypije herbatki?;-D

Odpowiedz

18. ~pabloki
0

2017-04-06 23:32:21

17 LuiN żeby to jeden news publikowany z tygodniowym opóźnieniem...

Odpowiedz

17. LuiN
0

2017-04-06 23:22:11

@16, mkkot - nie, tak nie mówię. Tylko tydzień temu to byłby news, a teraz to jest stara informacja. Fajnie, że T-Mobile był pierwszy, tylko to było tydzień temu.

Odpowiedz

16. ~mkkot
0

2017-04-06 22:56:34

@LuinNaprawdę? I mówisz, że wszystkie newsy powstają na bazie informacji prasowych, spływających samoczynnie do redakcji? Przecież tak dobrze się chyba nie macie.

Odpowiedz

0

2017-04-06 21:59:35

Walka z AidsJuż uwierzyłem..

Odpowiedz

14. ~pabloki
1

2017-04-06 21:15:06

9 nie wiem gdzie regulamin ale promocja działa . w innym punkcie właczyłem. plus u mnie akurat działa przeciętnie . LTE zapchane i hspa+ osiąga wyższe prędości . szkoda że telepolis nie napisał. promocja od dziś jest. nie wiem jak ona jest komunikowana bo sie nie pytałem ale jakby plus pomyśłał to zaorał by tmobile które daje mniej. u mnie dziś LTE 2Mbps. szybko co nie?

Odpowiedz

13. LuiN
0

2017-04-06 20:24:14

@12, piotr - informacji od T-Mobile brak. Nie chcą, by ich nowości były u nas widoczne, ich sprawa.

Odpowiedz