DAJ CYNK

Czarny BlackBerry KeyOne trafi do Europy

Dodane przez: Isand

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 3021

TCL jest bardzo zadowolony ze sprzedaży BlackBerry Keyone. Przedstawiciele firmy mówią, że ledwo nadążają z produkcją nowych urządzeń. W Indiach czarną wersję tego urządzenia pokazał za to Optiemus Infracom. Teraz wiemy, że czarny KeyOne trafi też do Europy.TCL jest bardzo zadowolony ze sprzedaży BlackBerry Keyone. Przedstawiciele firmy mówią, że ledwo nadążają z produkcją nowych urządzeń. W Indiach czarną wersję tego urządzenia pokazał za to Optiemus Infracom. Teraz wiemy, że czarny KeyOne trafi też do Europy.

Wersję czarną od klasycznej różni nie tylko kolor. Jest to tez pamięć - czarne egzemplarze mogą się pochwalić 4 GB RAM oraz 64 GB pamięci wbudowanej. Niedługo w swoich rękach mogą je mieć mieszkańcy Francji, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Kanady, Japonii, Arabii Saudyjskiej oraz Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Ceny europejskie to 649 euro oraz 549 funtów.

Na te rynki czarny KeyOne trafi w pierwszej kolejności. Przedstawiciele TCL zapewniają jednak, że planują również wprowadzenie urządzenia do Ameryki Południowej oraz reszty krajów Europy i Azji.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: crackberry, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu