DAJ CYNK

Coraz więcej doniesień o Motoroli One

Dodane przez: Ta_Monika

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 2850

Dwa dni temu wyniki testów Motoroli One na GeekBench ujrzały światło dzienne. Wraz z informacjami o możliwych parametrach nowej Motoroli, pojawiła się również nieoficjalna informacja o modelu One Power. Teraz One pojawia się na stronie organizacji TENAA, a wraz z tym, więcej informacji na temat nowego modelu.Dwa dni temu wyniki testów Motoroli One ujrzały światło dzienne na GeekBench. Wraz z informacjami o możliwych parametrach nowej Motoroli, pojawiła się również nieoficjalna informacja o modelu One Power. Teraz model One pojawił się w bazie TENAA, a dzięki temu mamy więcej informacji o jego specyfikacji.

Nowość oznaczona jest numerem XT1941-2 i posiada 5,86 calowy wyświetlacz o rozdzielczości 1520x720 pikseli. Z testów GeekBench wynika, że urządzenie wyposażone będzie w chipset Snapdragon 625, raport TENAA dodaje nam informacje o możliwych trzech wariantach ilości RAM-u - 3, 4 oraz 6 GB. Ilość pamięci wbudowanej również będzie dostępna w trzech odsłonach - 32, 64 oraz 128 GB.

Poza podstawowymi informacjami, o aparatach fotograficznych nie wiadomo zbyt wiele. Telefon będzie wyposażony w dwuobiektywowy aparat główny 13 MP oraz 8 MP przedni aparat. Niewykluczone, że smartfon będzie posiadał dwa obiektywy również z przodu. Bateria będzie miała pojemność 3000 mAh, wersja Power według innych doniesień ma posiadać ogniwo 3780 mAh. Nowa słuchawka podczas certyfikacji, posiadała zainstalowany system Android 8.1, ale można spodziewać się, że finalna wersja będzie dostępna z androidem Pie lub zostanie do niego szybko zaktualizowana.

Zobacz: Motorola One pojawia się w Geekbench

Chcesz być na bieżąco? Obserwuj nas na Google News

Źródło tekstu: tenaa.com.cn, wł

Przewiń w dół do następnego wpisu