DAJ CYNK

Co zaoferuje Magic Slot w LG G5?

18.02.2016

Dodane przez: orson_dzi

Kategoria: Sprzęt

Interakcje: 5362

Ważne 8

0

Jest już niemal pewne, że nowy LG G5 zostanie wyposażony w dodatkowe gniazdo o nazwie Magic Slot. Wiemy już, do czego będzie można je wykorzystać.

Jest już niemal pewne, że nowy LG G5 zostanie wyposażony w dodatkowe gniazdo o nazwie Magic Slot. Wiemy już, do czego będzie można je wykorzystać.

Magic Slot będzie specjalnie skonstruowanym gniazdem umieszczonym w dolnej części smartfonu. Wraz z premierą LG G5 mają zostać zaprezentowane dwa moduły, które będzie można do niego podłączyć.

Pierwszym z nich ma być LG Cam Plus (na zdjęciu). Ułatwi on wykonywanie zdjęć, dodając do smartfonu fizyczne przyciski odpowiadające za spust migawki, zoom i sterowanie lampą błyskową. Dodatkowo będzie on zawierać dodatkowy akumulator o pojemności 1100 mAh, stąd też jego pokaźna grubość.

Drugi moduł, powstały we współpracy z Bang and Olufsen ma dostarczyć szereg funkcji poprawiających jakość dźwięku.

LG G5 ma dodatkowo obsługiwać szereg specjalnie przygotowanych akcesoriów. Znajdą się wśród nich między innymi kamera do filmów w 360 stopniach i zdalnie sterowany dron.

Większość niewiadomych powinniśmy poznać już w najbliższą niedzielę, 21 lutego.

Źródło tekstu: venturebeat; wł

Komentarze
Zaloguj się
12. ~Jarek
0

2016-02-19 10:24:33

No to mamy zwyciezce

Odpowiedz

11. ~Adrian
0

2016-02-18 18:57:43

Jak Was nie stać na porządny telefon to się cieszucie z Huawei. Ja miałem P8 i to szans nad szansy sprzedałem po tygodniu koledze z pracy, a on go po miesiącu sprzedal. To tani chiński szans dla biednych. Z szajska grafika i procesorem który nie obsługuje wielu rzeczy ze sklepu Google bo jest za słaby. Więc jaki to flagowiec. Do Samsunga i LG porownujecie? Na rozum poupadaliscie? To że chiński rynek jest wielki i dzięki temu jest duża sprzedaż to nie świadczy o pozadnosci sprzętu. Kiedyś w naszym kraju sprzedaway się polonezy a zna zachodzie mercedesy i to miało świadczyć o jakości i świetności polskie marki? Jesteście idiotami....

Odpowiedz

10. ~niestety..
0

2016-02-18 18:45:40

LG/GoldStar musi popracować nad jakością sprzętu, bo ich obudowy oraz procent usterek, zwrotów do serwisu znacząco odbiega od reszty konkurentów....

Odpowiedz

9. ~Bouli
-1

2016-02-18 12:08:49

@ LuiN No akurat ja wezmę papaya w obronę bo ja też znam masę ludzi którym to się nie podoba (w tym mnie). Ni to android ni to iOS...

Odpowiedz

8. LuiN
1

2016-02-18 11:41:53

@7 papay, że niby komu się nie podoba? Wszyscy znajomi zachwyceni - i ja też ją lubię. Szybka, lekka, prosta i z obsługą tematów. Czego chcieć więcej?

Odpowiedz

7. papay
-1

2016-02-18 11:29:26

Huawei musi zmienić tą beznadziejną nakładkę, wielu ludziom się ona nie podoba

Odpowiedz

6. ~Master Chief
0

2016-02-18 10:30:29

Sam telefon sporych rozmiarów, a jak mu jeszcze taką przystawkę domontować, to może lepiej mieć przy sobie lustrzankę? Niewiele więcej zachodu przy tych wymiarach...

Odpowiedz

5. ~lumiafan
1

2016-02-18 10:29:39

Jeżeli chodzi o Huawei to też się zgadzam. Chodziło mi raczej o to, że podskoczą w wynikach sprzedażowych. Za chwile będą mieć właściwie dwa ciekawe flagowce (V10 I G5) do tego kilka modeli niskopółkowych z serii K i średniopólkowa seria X z elementami wyposażenia flagowych urządzeń. Nie twierdzę, że wskoczą na pierwsze miejsce sprzedaży w tym roku ale to może być dobra strategia by poprawić swoją pozycje na rynku.

Odpowiedz

4. ~turururu
1

2016-02-18 10:21:04

Odnośnie flagowców duża konkurencja, ja jednak stawiam na Huaweia ;)

Odpowiedz

3. ~Bouli
4

2016-02-18 10:20:41

@1 oj nie sądze niestety. Moim zdaniem najbliższe 2 lata to lata Huawei/''a. Idą jak burza i zaraz (max 2 lata) będą takim Samsungiem

Odpowiedz

0

2016-02-18 09:57:19

Pierwsza opcja do mnie nie przemawia za bardzo... Akcesorium z przyciskami i power bankiem do tego pewnie te akcesoria nie będą tanie.

Odpowiedz

1. ~lumiafan
0

2016-02-18 09:47:09

Myślę, że ten rok na rynku smartfonów będzie należał do LG, zwłaszcza jeśli chodzi o flagowce.

Odpowiedz